Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Hallottátok, hogy...

Fontos! Hallottátok, hogy bevonták a forgalomból a VIGANTOLT?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 12:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

OFF: hogyan adod be a tablettát egy pár hónapos gyereknek?

ON: szerintem ez is csak egy a sok rémhír közül. azért nem órák hosszat szopogatja a gyerekünk a cseppentőjét, nem? ha ki is oldódik valami, gondolom még mindg kisebb dózis, mint ami káros anyag mondjuk Budapest levegőjében van. sajnos. és azt is szívja sok ezer kisgyerek...

2010. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Off: Napi fél tablettát kell porítva (két kiskanál között szoktam széttörni) a tápszerbe/anyatejbe beletenni.
2010. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%

Igen, hallottam. Meg azt is, hogy bezár a Brendon XD

Bocs az offért...

Meg nem fog születni több tarka kiskutya sem :(

2010. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
pontosítok. gyogyszerész mondta, hogy kivonják, mert valami kioldódik a gumirészbol, de nem toxikus, de rossz lesz az íze tole, úgyhogy azért lehet adni. de én inkább iratok majd ki mást.
2010. szept. 9. 13:22
 15/32 A kérdező kommentje:
kuldhetek linket, de szlovákul van. a szlovák gyogyszerkontrollos intézmény írta. mindjárt kuld
2010. szept. 9. 13:24
 16/32 anonim ***** válasza:

Így is úgy is rossz az íze, azt gondolom.

Ha nem káros, akkor én adni fogom, a gyógyszerek általában nem jó ízűek, és nem napi két decit kell adni belőle, szerintem kibírja.

2010. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
2010. szept. 9. 13:25
 18/32 anonim ***** válasza:
38%
Na, így születnek a rémhírek!
2010. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én is szlovákiai vagyok, s tényleg bevonták, a hírekben is volt róla szó. Ezt be tudom én is linkelni, csak nem hiszem, hogy értetek belőle valamit. Amúgy nálunk a gumis cseppentővel már nincs forgalomban, szerintem ezért.
2010. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
07:34-től mondják be: [link] De csak elővigyázatosságból!
2010. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!