Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt amit mi eszünk? De mit...

Azt amit mi eszünk? De mit pl? és milyen formában? Kisfiam igaz még csak fél éves de elég nagy baba 10kg és igy kicsit előbbre vagyunk!

Figyelt kérdés
nem akarom még azt adni neki amit mi eszünk csak érdekelne!
2010. szept. 8. 09:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
az általam készített étel sokkal jobb mint az üveges..hiába nincs benne tartósítószer stb...olvasdd el mit írtam,nem kell p@rasztoskodni hogy én okoskodok..ha neked okoskodás hogy leírom a véleményem...
2010. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Csak kitudja milyen permetszer maradványt tartalmaz a zöldség, gyümölcs...Meg kell találni a középutat.Nem parasztkodok, csak nekem meg ez a véleményem:)
2010. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen minde, hogy hány kiló, attól még úgy kell táplálni, mint egy 6 hónapost. Egy éves korig azt add neki, és úgy, amit a hozzátáplálásban a táblázatok/védőnőd javasolnak. Sót, cukrot kerüld, és max. zöldfűszereket használj, azt is fokozatosan bevezetve. Ráadásul, ha már félévesen 10 kg, akkor a bucinudlit és társait én sokáig mellőzném!!!
2010. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szigorú vagyok a hozzátáplálás tekintetében és vérszemet kapok az ilyesmi kérdésektől, jobban mondva az olyan válaszoktól,ami úgy kezdődik, hogy "az én koromban ilyenkor már..."

Félre ne érts, mindnki úgy eteti a gyermekét, ahogy akarja. Csak jó tanácsként írom neked, hogy inkább várj még pár hónapot a felnőtt kajával. Ha valamiért nem tudsz vagy nem akarsz külön főzni neki, akkor amit csak lehet ízesítés előtt adj a babádnak és a nagyon puffasztó ill. allergén anyagokat még ne. Gondolok itt a babra, a sárgaborsóra, a tojásra és a tejtermékekre.

2010. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

[link]


Az oldal alján van hozzátáplálási táblázat, kattints arra, töltsd le,ott sok kaja van, tudsz puskázni, és otthon elkészíteni! Nyilván, amelyik saját kajátokba tudsz, dobálsz olyanokat, amiket aztán botmixerrel összeturmixolva, pépesítve megehet a bévid, pl. krumpli, répa, zöldségek sokmindenhez dobhatók, és akkor együtt meg tudod főzni... Kerüld a sót, fűszereket, és a plussz cukrokat!

2010. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!