Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt amit mi eszünk? De mit...

Azt amit mi eszünk? De mit pl? és milyen formában? Kisfiam igaz még csak fél éves de elég nagy baba 10kg és igy kicsit előbbre vagyunk!

Figyelt kérdés
nem akarom még azt adni neki amit mi eszünk csak érdekelne!
2010. szept. 8. 09:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
???????????????
2010. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
öööööööö...nemértjük a kérdést :)
2010. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Bocs ha értetlen voltam!Pl:bolognai spagettit adhatok majd neki,vagy bucinudlit vagy tejfölöskrumplit?vagy mit?8 hónaposan milyen "állapotban"összetörve villával?vagy?
2010. szept. 8. 09:27
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Attól hogy nagy baba, miért vagytok előbbre? A hozzátáplálás ugyanúgy vonatkozik a 10 kilós babákra is mint a 6 kilós babákra.

De én se értem igazán a kérdést.

2010. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Attól,hogy a babád 10 kilós, a gyomra még csupán 6 hónapos. Nem kell és nem is helyes korábban adni neki azokat az ételeket, amik még nem neki valók, mert csak megterhelik a kis szervezetét.

EEz az azt eszi a gyerek, amit mi eszünk, inkább majd 1 éves kora után érvényes, addig neki jobb ha még neki való ételeket kap.

2010. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez úgy van hogy ha még alig van foga akkor jobb pürésiteni max. kicsit darabosabbra hagyod.


villával akkor tudod összetörni ha már van örlőfoga is de még kevés pl. két db.


ha már vannak örlő és tépőfogai is tehát rágni és harapni is tud rendesen akkor lehet kezdeni elhagyni a törést és a pépesitést.

Az emészthetőség miatt ..


egyébként ha nagy baba akkor pont a tésztákat kellene kerülni és sok zöldséget kapjon meg tejterméket gyümölcsöt húst halat és kevés szénhidrátot - kenyeret, tésztát - ezekből csak amennyit muszáj.

2010. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Ja! A lényeget lehagytam! tehát majd 1 éves kora után, de akkor is finomított formában, azaz enyhébben fűszerezve, mint a felnőtteknek. Nálunk pl. az összes kaja így készül: kevesebb só, több zöldfűszer. így is finom, viszont sokkal egészségesebb.
2010. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
1 éves kort biztos nem várjuk meg!És nem is ez volt a kérdés!
2010. szept. 8. 09:38
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Lel leszek pontozva de a kerdesedre valaszolok.

7 honapos a lanyom,azt eszi tobbnyire amit mi.

ha leevs van,kiszedem a krumplit repat puresitem azt kapja.

ha pl hus van fozelekkel akkor a fozeleket puresitem.fozelek,tokfozelek,zoldbabafozelek,borsofozelek(ezt paszirozom)

ha krumplipure van azt kapja,ha paprikas akkor a krumplit megtotom es azt kapja.

Abban az esetben fozok neki kulon ha olyat eszunk amiben van tojas,azt meg nem kap.

Darabrabosat kap,kenyeret,kekszet.

most enyi jutot hirtelen eszembe.

2010. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha húslevest, zöldborsőlevest, ragulevest készítessz,már most vehetsz ki neki a levesből zöldséget husit, turmixolod és kész!

Spagetti szószt főtt burgonyával turmixolva. Ha főzeléket készítessz, mielőtt behabarod veszel ki a borsóból tökből és turmixolod neki.

2010. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!