Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezekbe a 2 hós oltásokba van...

Ezekbe a 2 hós oltásokba van nyugtato?

Figyelt kérdés

Amióta Megkapta a lányom csak alszik. 4.oraja.

Es nem nem lázas. Nem meleg a feje


2021. dec. 1. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Lehet kiröhögni a kérdezőt,de egyáltalán nem biztos, hogy "normális" , hogy sokat alszik. 2 gyerekem van, oltás után egyik sem volt feltűnően aluszékonyabb.


Jobb figyelni, mint elbagatellizálni az oltás reakcióit.


Valaki cinikusan írta, hogy ezért van ennyi oltásellenes. Nem, nem emiatt van, hanem a sok mellékhatás miatt, amit nem kicsinylünk le. Pl. közel sem normális a ciklus megváltozása. Örülök, hogy pár hónap múlva helyreáll, de attól még nem normális. És van még 1-2 mellékhatás, ami nem jó, hiába hónapok múlva rendeződik.

2021. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Az én fiam tegnap kapta a 3 hós oltásokat. Aludt utána egy jó nagyot és ennyi. Minden baba máshogy reagál, nem egyformák. Miután kialudta magát, ugyan úgy gőgicsélt és mosolygott, mint előtte. Semmi baja nincsen a babádnak, alszik egy jót és kész.
2021. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem végigaludta az egész napot oltás után. Csak enni ébredt.

Védőnő amúgy nálatok csak dísznek van? Mert nekem elmondta hogy mik lehetnek oltás után. Ez is közte volt.

2021. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Nyugtato 😂
2021. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
83%
Ilyen frusztrált anyám lenne, lehet inkább én is aludnék naphosszat🤦🏼‍♀️
2021. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!