Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek miért hazudnak...

Oltásellenesek miért hazudnak állandóan, pl. abban, hogy a gyerekkori oltásokból egy kellett csak, a covid oltásból pedig 3 kell már, ezért hatástalan?

Figyelt kérdés
Láttak ezek az emberek gyerekkori oltási naptárat... pl. a torokgyik, szamárköhögés, tetanusz oltást pl. 6ot kap egy gyerek, de a többi oltásból is több kell
2021. dec. 1. 08:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
2021. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
Meg kellene érteni a másik nézőpontját előbb, többnyire az nem szeretné beoltatni magát aki átesett a kovidon és majdnem semmi tünete nem volt...
2021. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
60%
#3as, még az orvosok is megoszlanak de mindegy, ápoló vagyok, talán többet tudok mint te...
2021. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
4. Azért azt a 90 - 10 arányt, nem nevezném megoszlásnak
2021. dec. 1. 08:35
 5/39 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, inkább tájékozódj a másiknak esés helyett. Miért jó állandóan uszítani? Össze kéne fogni! Oltottnak és oltatlannak egyaránt és elűzni a sok hazug nagyhatalmi elitet a politikusokkal együtt. Mivel másabb egy oltatlan az oltottól? Az oltott is ugyanúgy fertőzhet, beteg lehet, akkor meg, van különbség? Sőt, ha valakinek a szervezete sz..rul reagál az oltásra, még komoly problémái is lehetnek, erre is tudok saját példát.


Józanul kéne már végre gondolkodni és átlátni a helyzetet, hogy itt csak a megosztás a cél. Te is nekiesel az oltatlanoknak. Inkább szállj egy kicsit magadba és békélj meg másokkal.

2021. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
39%
4es vagyok, na most, hidd el aki betegeket lát minden nap az súlyosabbnak fogja leírni mint aki szinte tünetmentesen átvészelte a családjával. Nézőpont kérdése.
2021. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Én meg orvostanhallgató, bocs. Egyik oktatóm sem oltásellenes marha.
2021. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

Azt magyarázza már meg valaki, hogy az aki nem oltatta be magát az miért oltásellenes/lapos föld hívő tanulatlan tahó stb stb.

Én nem vettem fel mert nem tartok rá igényt,volt időm át gondolni,itt vagyunk a negyedik hullámban.

Közeli rokonságban 4 hónapostól egészen 74 éves korig senkinek semmi baja.

Rendszeresen sportolok, egészségesen eszem, bízom az immunrendszeremben és akár mennyire is fájó sokaknak de nem tartom veszélyesnek a vírust.


Aki úgy érzi hogy veszélyes rá nézve az már rég fel vette mind a hármat.


A másik ,aki fel vette az oltást az mit parázik, fikázza a másikat.

A legyen most már nyugodt és élje tovább az életet szép csendben hiszen védve van mindentől.

2021. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretek általánosítani, bekategorizálni az embereket főleg, de most mégis. Sok oltáspárti idegbeteg, vagy nem tudom, esetleg félnek. De ahogyan itt a gyiken válaszolgatnak ez jön le. 🤣
2021. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
25%
9-es, hány ilyet hallottunk mint te. Hozta be őket a mentő, eleinte oxigént, majd lélegeztetőgépet kaptak. Mind meghaltak. Felőlem azt csinálsz amit akarsz, engem nem érdekel hogy egy emberrel több vagy kevesebb, de sajnos a covid osztályokra aki bekerül és meghal, 99%-ban oltatlan.
2021. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!