Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek miért hazudnak...

Oltásellenesek miért hazudnak állandóan, pl. abban, hogy a gyerekkori oltásokból egy kellett csak, a covid oltásból pedig 3 kell már, ezért hatástalan?

Figyelt kérdés
Láttak ezek az emberek gyerekkori oltási naptárat... pl. a torokgyik, szamárköhögés, tetanusz oltást pl. 6ot kap egy gyerek, de a többi oltásból is több kell
2021. dec. 1. 08:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
49%

#11

Hallgasd meg ezt a videót, budaörsi háziorvos:

https://www.youtube.com/watch?v=4bLhDcVoPKA

Főleg 8.03-nál a lényeg. De segítek, kiemelem: 42 páciensből 3 vagy 4 volt oltatlan, többi 2, 3 oltással lettek betegek.

2021. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
23%
Nem nézek idióta konteo videot. Nyilván egy háziorvos nem dolgozik a covid osztályon, mi azért láttunk dolgokat. Nem volt kellemes felhívni a hozzátartozókat hogy jöjjenek be elbúcsúzni a szerettüktől, nekem egy barátnőmet is fel kellett hívnom hogy jöjjön be a férjéhez. Ezer ilyen történetet tudnék mondani. Azt hiszik az oltásellenesek hogy ezek hazugságok vagy mi?
2021. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
38%
Meg egy praxisból vonod le a következtetést? Azért ez se semmi.... Budaörs nem egy világváros...
2021. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
70%

#13

Idefigyelj, te tájékozatlan agymosott, a Buda Környéki Televízió mióta konteós videó??? Na, ennyi ésszel inkább ne légy orvos, mert a te kezed közt fognak meghalni az emberek a nulla tudásod miatt. Istenem, milyen világ vár itt az emberekre, ha ilyen agyatlan orvosai lesznek ennek az országnak?

2021. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Ui.: mennyi lóvét kaptál azért, hogy ugyanazt a sz.r.ságot fújd, amit a fideszesek és a lefizetett orvosaik?
2021. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%

11 és 13


Érdemi választ nem adtál,


Sajnálatos amit írtál de engem se érdekel mennyi embert visz el a vírus és bármennyire hihetetlen deha nem nézek tévét meg nincsenek kormány intézkedések azt se tudom hogy világ járvány van

2021. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
Az a szerencse hogy a kérdezőhöz hasonló mentálisan sérült ember aki napi szinten írja ki az uszító kérdéseket, a való életben nincs sok.
2021. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
12. Lényeget bezzeg nem emelik ki... mit mond az elején.. hogy az igaz hogy az oltás a súlyos megbetegedést megelőzi
2021. dec. 1. 09:10
 19/39 anonim ***** válasza:
65%

#19

Lehet, hogy az oltott nem a covid mizériába fog meghalnak, hanem az oltás mellékhatásaiba, az ugye lényegtelen. Lényegtelen az is, hogy sokaknak rosszul reagál a szervezete az oltásra és komoly egészségkárosító hatás következik be. Oltott kollégáim furcsa mód betegeskednek, és oltatlanul a cirkusz óta vajon miért nem? Ja, tudom, biztos mutáns vagyok, akin nem fog semmilyen vírus..

2021. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
26%
15-16, baromira szégyelld magad, hogy ilyen stílusban merészelsz beszélni bárkivel. Sajnos az ilyeneket is meg kell mentenem mint te. Ha meg ezekért pénzt kaptam volna, csilliárdos lennék. Most fejeztem be itt a kommentelést, köpd szembe magad te nagyon tanult ember.
2021. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!