Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek miért hazudnak...

Oltásellenesek miért hazudnak állandóan, pl. abban, hogy a gyerekkori oltásokból egy kellett csak, a covid oltásból pedig 3 kell már, ezért hatástalan?

Figyelt kérdés
Láttak ezek az emberek gyerekkori oltási naptárat... pl. a torokgyik, szamárköhögés, tetanusz oltást pl. 6ot kap egy gyerek, de a többi oltásból is több kell
2021. dec. 1. 08:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
60%

21

Dehogy kell meg mentened hiszen ahogy Te fogalmaztál aki be kerül mind meghal...

2021. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

#21

És te milyen stílusban beszélsz? Akinek a véleménye nem egyezik a tiéddel máris tanulatlan és konteós? Te köpted magad szembe először, szóval erről csak ennyit. Jobb lenne, ha elfogadnád mások véleményét és nem minősítenéd le, csak mert te kivagy mivagy orvostanhallgató vagy...hűha, nem estem hasra a tanulmányaidtól.

2021. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
38%

Kóbor János az Omega frontembere is azt képzelte, elég erős az immunrendszere, fölösleges felvennie az oltást.

Jelenleg élet-halál közt lebeg.

2021. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem hazugság, a többségből valóban elég egy, és az is fontos, hogy ezek egy életre védenek, és nem okoznak olyan számban problémát, mint a mostani covid oltások, ráadásul komoly dolgok ellen védenek, nem egy erősebb nátha szintű valami ellen, amit az emberek nagy része észre sem vesz.
2021. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
64%

22


1.Most hasra kéne esnem mert Te egészségügyben dolgozol?


2. Normális stílusban kérdeztelek/válaszoltam, érdemben nem reagáltál egyikre sem


3. Nem,nem én vagyok az orvostan hallgató


Nornalis

2021. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
48%

#24

Kóbor János egy 78 éves idős ember. Jó példa, gratulálok. :D

2021. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
57%
#24: Nekem is volt ismerősöm, aki azt hitte, hogy fel kell vennie az oltást, mert az megvédi a covidtól. Aztán a harmadik oltás után egy héttel meghalt hirtelen szívmegállásban.
2021. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
36%

"Nornalis, orvostan hallgató" Zseni.


Kóbornak sincs sok hátra. Aki gépre kerül az már nem jön le élve, nagyon kis százalékban, én nem is tudok példát mondani csak a hírekből azt a fideszes képviselőt.

2021. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
Oltás jó, nincs mellékhatása: [link]
2021. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

29


Sikerült meg ragadni a lényeget...el írtam telón egyrészt másrészt azt nem is akartam oda írni

2021. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!