Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torvenyszeru hogy a gyerekek...

Torvenyszeru hogy a gyerekek harapnak?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt anyukak!


16 hos a lanyom bujos puszit ad szorosan a nyakamba kapaszkodik sokszor toltodok ezekbol a mozzanatokbol. Baratnom kislanya nem sokkal idosebb es elkezdte harapni az anyukajat. Tudom hogy nincs ezzel gond kesobb kinovik de olyan rossz erzes lenne ha az en lanyom is harapna kesobb, eleg erzekeny lelkem van na meg felek hogy en nem is tudnek olyan turelmes lenni mint a baratnom lehet felhuznam magam ezen. Minden gyerek harap idoszakosan vagy lehetseges hogy van akinel ez kimarad?


2021. nov. 17. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 ból 1 volt harapós😁

Ő a kicsi mást nem harap csak engem(őt harapta meg másik gyerek), de nem is igazán harap csak csíp sokszor a ruhámat akarja, de az a baj alatta vagyok. Sajnos ő ütni is szeret most kezdi kinőni remélem 2.5 múlt, volt már 2 évesen is jobb korszak akkor azt hittem végre abba hagyta, de újra bedurvult.

Nem érdekli, ha mondom hogy fáj, vagy sírok akkor vigyorogva folytatja és mondja sírjak. Az válik inkább be, hogy akkor elküldöm, megigéri nem csinálja, de azért még egy utolsót még is üt vagy harap.

2021. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9 sosem volt bujos vagy csak mostanaban? Nagyon sajnalom hogy megvisel epp ezert kerdeztem en is mert engem is megviselne hiaba tudnam esszel hogy ez nem olyan bantas amit mi hiszunk felnottkent. Tudnam nyilvan hogy kisgyerek osztonleny de megis olyan hulye az anyai agy nem tudjuk kivulrol latni a helyzeteket. A baratnomon is azt latom tudja kezelni, O erti hogy ez csak egy idoszak ha ismerned te is egybol ertened mire gondolok es mashogy gondolnad biztos. Hulye helyzet annyira megertem. Mi a csillagjegye a kisfiadnak? Az sokszor ad tampontot.
2021. nov. 17. 22:34
 13/14 A kérdező kommentje:
11 de legalabb volt 2 nem harapos tapasztalatod! Igy tudod hogy nem komoly
2021. nov. 17. 22:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hallottam vagy olvastam valahol.Lehet benne valami,mert nem mindig méregből harap a lányom.Most két éves,szerintem egy éve kezdte.De ez engem nem zavar.Azért nem minden nap rágja a családot.Majd abba hagyja.Nincs ebbe semmi.
2021. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!