Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torvenyszeru hogy a gyerekek...

Torvenyszeru hogy a gyerekek harapnak?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt anyukak!


16 hos a lanyom bujos puszit ad szorosan a nyakamba kapaszkodik sokszor toltodok ezekbol a mozzanatokbol. Baratnom kislanya nem sokkal idosebb es elkezdte harapni az anyukajat. Tudom hogy nincs ezzel gond kesobb kinovik de olyan rossz erzes lenne ha az en lanyom is harapna kesobb, eleg erzekeny lelkem van na meg felek hogy en nem is tudnek olyan turelmes lenni mint a baratnom lehet felhuznam magam ezen. Minden gyerek harap idoszakosan vagy lehetseges hogy van akinel ez kimarad?


2021. nov. 17. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
1es neked mi a bajod?🤦🏼‍♀️
2021. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem harapott sosem. Vannak harapós gyerekek meg olyanok,akiknek eszébe sem jut.
2021. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 valoszinuleg nincs gyereked, egy ennyi idos gyereknel ez nem tudatos. Tokeletes az anyukaja ez eletkori sajatossag altalaban.


3 remelem nalunk is igy lesz, hiaba tudom hogy nem rosszindulatbol harapna akkor is megviselne lelkileg :(

2021. nov. 17. 19:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is harap.Én úgy tudtam,hogy náluk ez a szeretet kifejezése!
2021. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiam nagyon sokáig harapott elég durván. A második egyáltalán nem. Ezt dobta a gép.
2021. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4 mikor kezdte el? Es ki mondja hogy ez a szeretet jele?
2021. nov. 17. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki szólni (főleg ha már 16 hónapos), hogy ez fáj, ne csinálja. Egy kisbaba nyilván más, de egy ekkora kisgyerek már érti a tiltást (más kérdés, hogy hogy reagál rá). Kisfiam 17 hónapos, sose próbálkozott harapással, mármint így direkt, egy barátnőm vele egyidős kisfia hetekig harapta mindkét szülőjét (14-15 hónaposan). Nem tudom, mitől függ.
2021. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém sosem harapott.
2021. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21 hónapos fiú, ha valami nem tetszik neki, harap. Próbálom leszoktatni, de engem baromira megvisel, mert amúgy meg nem bujos, nem ad puszit, és nagyon hiányzik, hogy össze lehetne bújni vele.
2021. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy törvényszerű, sosem harapott. Pedig engem nem viselne meg, mert egy 16 hónapos kisgyerek azt se tudja mit csinál. Az erélyes fellépés szerintem nem baj, mert akkor hamarabb abbahagyja.
2021. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!