Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg ezt a kérdést?

Hogy oldjam meg ezt a kérdést?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok, és szeretnék uh-képet. De viszont a nőgyógyász gépe nem alkalmas kép adásra. Hogy lehet így fénykép róla?

2: A párom hogyan lehetne bent az uh-n? Már nem hüvelyi.

Köszönöm.


2010. szept. 3. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el olyan helyre,ahol van megfelelő uh.Vagy 4d-s uh.Az én párom mindíg bent volt a vizsgálóban,ha el tudott jönni velem.Szó nélkül bejött.Max kérdezd meg az orvost,hogy őt nem zavarja e,de nálunk nem volt ebből gond.Az apukákat mindíg beengedték az uh-ra.
2010. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen de, anyagilag nem lenne most jó a 4d. De nem magán dokihoz is bejöhet apa?
2010. szept. 3. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, én voltam már fültanuja, amikor a kórházi ultrahangvizsgálatra az orvos nem engedte be az apukát , mert csúszás volt, és nem volt idő arra, hogy apukának is elmutogassák,hogy mi micsoda. Majdnem tetlegességig fajult a helyzet, mert az apa elég agresszív módon követelte, hogy bemehessen. Szerintem, ha megkéred az orvost, biztosan megengedi, hogy bemenjen. Ha meg nemet mond, akkor marad egy magánrendelés.
2010. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tök jó. Max lefényképezem a telefonnal.
2010. szept. 3. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházi uh-ra beengedték a hozzátartozót is és adtak egy képet is pénzért (nem sokba kerül). Azért nem tudom a pontos összeget, mert én mindig elmentem 4D uh-ra is és ott kértem képet, videót, de az tuti, hogy a kórházi kép töredékébe kerül a 4D-snek.
2010. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A férjem mindig bejöhetett uh-ra. Sőt azt is megengedték, hogy a nagy fiam (7 éves) bent lehessen.

Nem magánrendelésem, hanem sima kórházi uh-on.

2010. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kértem volna a dokimtól,de ő sem tudott adni képet. Viszont felajánlotta, hogy fényképezzem le a telefonommal. Ezt te is megteheted szerintem.
2010. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!