Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjam meg a babámmal...

Hogyan oldjam meg a babámmal a fogorvosos kérdést?

Figyelt kérdés

3 hós a babám. Nagyon kezdenek tönkremenni a fogaim, már lyukas is van sajnos. Hogyan mennjek fogorvoshoz ha a babám csak anyatejes, csak a cicit fogadja el. Már próbáltam a cumisüveget, cumit de nem szereti.

Most ha kapok injekciót akkor az belemegy a tejcsibe?

Hogyan bírja ki a babám cici nélkül idegen helyen, hiszen 1,5 órás az út oda és még fogorvosom sincs, hogy előbb bekéretszkedjek.:(

Mit csináljak?


2009. máj. 28. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!!! Ne izgulj ennyire. Nyugodtan lehet szoptatni az injekció után, hiszen nem árt a babának. A méhlepényen sem megy keresztül....nem igaz??? Egy fogászati asszisztens. Fogorvosban tudok segíteni...
2009. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kiskanalas módszert próbáltad már? Kicsit hosszadalmasabb, mint a cumi, de hatásos. Egyébként az én babám is nehezen fogadta el a cumit, érdemes lenne kipróbálni több féle cumi fejet, hátha valamelyik be jön Neki. A másik, hogy amikor a szájába teszd a cumit, kicsit nyomd meg, hogy jöjjön belőle tejcsi, és akkor érezni fogja, hogy valami fincsi jön belőle.

Időpontot mindenképp kérj, biztos adnak, általában minden helyen előtérbe helyezik a kismamákat.

Hát ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint én. A császármetszésnél is ugyan olyan érzéstelenítőt kapnak az anyukák, és utána egyből szpotathatnak, sőt kötelező mellre tenni. Ne izgulj, nyugodtan cicizhet.
2009. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kicsit örülök most már! Köszönöm mégegyszer!!! :D
2009. máj. 28. 14:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Én a Szent István fogászatra szeretnék menni, mert sajna nincs magánrendelőre pénzem :( Így a töméseket szeretném ingyenesen megcsináltatni és majd mikor kész vagyok meghálálom egy szép csomaggal :D

Azért köszönöm a kedvességedet!

2009. máj. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!