Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Fél óránként fent...

S. O. S Fél óránként fent van! Este 38fokot mértem neki hőt kapott panadol bébit! Kicsit mintha náthás lenne, és egész nap köhögött! Hogy segíthetném?

Figyelt kérdés
Reggel megyünk orvoshoz, de addig hogy segítsek rajta hogy tudjon aludni? 7kor aludt el, de sokat helyeszkedik, látszik nem alszik jól!
2010. aug. 31. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Hol mérted a hőt?


Ha csak náthás és köhög én nem szoktam azonnal orvoshoz menni. A láz is elfogadható 3 napig. Csak csillapítani kell, ha 38 felett van. Panadol, Nurofen, Germicid vagy Antipiretikus kúp, Cataflam cseppem szokott itthon lenni, ezt a 4-et váltogatva adom, ha lázasak. Köhögésre 6 hónap felett lándzsás útifű szirup, 1 év felett méz. Hagymateát is főzhetsz, nagyon jó. Orrcsepp, és Baby Loof balzsam. Ezek a bevált trükkjeim. A balzsamot nagyon szeretem, sokkal nyugodtabban alszanak tőle éjjel nem köhögnek annyit, és nem dugul el annyira az orruk.

2010. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos lesz 3.án!
2010. aug. 31. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi az off-ért,de ez a kérdés miért lett kiemelve?

nem vitted el orvoshoz?

2010. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

épp nekem is ez jutott eszembe, mint az utolsónak.


mit mondott az orvos?

2010. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó tanács! Ha popsiba méred, és levontad a felet,és úgy 38 akkor nem szóltam! Mert engem jól lecs..tek múltkor az ügyeleten,hogy 38 alatt nem szabad csillapítani,mert nem lesz immunrendszere.
2010. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!