Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a szülőknél laknak,...

Akik a szülőknél laknak, milyen körülmények között? Mekkora szobában? Voltak vagy vannak feszültségek?

Figyelt kérdés
Albérletbe lakunk, de haza kell költöznünk anyagi okok miatt.Igazából elég nagy a szoba, igaz igényel átalakítást(ajtó átrakás), és pakolást.Anyáék még nem tudják, de biztos örülnének neki, csak hát az ő kényelmük is így felborul.Nekünk is el kell adni 1-2 bútorunkat, mert ugye otthon van, de így variálni kel.
2010. aug. 28. 07:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

19,11es válaszoló vagyok.

Kedves Utolsó!

Nem akarok vészmadár lenni, de nálunk is így kezdődött. Míg kismama voltam a világ legboldogabb embere voltam, hogy együtt lakik mindenki akit szeretek, mennyi segítség lesz stb.

Aztán mikor megszületett a picúr, így is lett, sokat segítettek körülötte, azonban nem egyszerű dolog 7 emberre főzni, mosni takarítani, ami ugyebár rám maradt, mert én voltam itthon.

Az igazi problémák akkor kezdődtek, mikor már nevelési dolgok következtek. Amit én nem engedek meg azt a mama igen, persze erre 2 évesen tökéletesen rájátszik:)

Szóval nem egyszerű. Szeretem is ezt az együttlétet meg nem is.

Új családnak a legtisztább külön, ez biztos.

2010. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!