Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legalulra rakjuk a rácsot?

Legalulra rakjuk a rácsot?

Figyelt kérdés
Kislányunk 7 hós és pár napja kapaszkodva feláll. Négykézláb már régóta megy, de mostanában amint kapaszkodót talál feláll és ha hagynám percekig álldogálna. Az ágyrácsot már 4 hósan középre raktuk, de most elgondolkodtam rajta, hogy a legalulra rakjuk. Ti mikor raktátok a legaljára?
2010. aug. 27. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már négykézlábra tudott állni én azonnal leraktam.Jól tettem mert 2 nap múlva felállt.
2010. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, de ne az legyen az irányadó, ki mikor tette legalulra az ágyrácsot, hanem a kislányod biztonsága. Ha úgy gondolod, hogy véletlenül átbucskázna a korláton, akkor rögtön tedd a legalsó pozícióba a rácsot.
2010. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom 5 hónapos kora körül próbálgatta az üldögélést, én akkor tettem a legalsó állásba az ágyrácsot. Mindegy hogy mikor teszed legalulra, a lényeg, hogy ne tudjon átbukfencezni felette. Szerintem az ülés ill. a mászás próbálgatásánál már le kell tenni, mert olyankor egy játék segítségével is át tudják magukat lendíteni.
2010. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi leraktuk legalulra, és másnap reggel felállt az ágyban is. 7,5 hónapos volt.

Szerintem tegyétek le, mert baj lehet...

2010. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!