Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szobába rakjuk?

Melyik szobába rakjuk?

Figyelt kérdés

Költözünk egyszobás lakásba, mármint nappali-amerikaikonyha,plusz egy szoba. Hol aludjon a baba? Legyen a kisszoba az övé, mi meg kint a nappaliban, vagy mi aludjunk bent a hálóban, ő meg kint.

Apa éjjel dolgozik néha, nappal aludna. Hogyha a mi ágyunk kint van a nappaliban, tulajdonképpen nem tudunk mit csinálni egész nap napközben, mert apa aludna. Ha viszont a kicsi van kint a nappaliban, akkor nemtudok még elalvása után főzni, mosogatni, takarítani.

Hogy legyen?


2009. nov. 13. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Hááát, ezt nektek kell kitalálni.

Nem is értem miért kell ilyen kérdést kiírni.


Bocsi.

2009. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát én inkább a babát tenném a nappaliba,mert ha a párod fáradt akkor nyugodtan tud aludni és nekik elég fontos,hogy kipihenten menjenek dolgozni! Szoktasd hozzá a babát a zajhoz és nyugodtan takarithatsz amig ő alszik .
2009. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, egyik sem a legmegfelelöbb megoldás. És ha a szoba lenne a ti háloszobátok is, és a baba szobája is. Amikor apa aludni szeretne kint lehettek mindketten a nappaliban, ott tudtok játszani is, ha főzöl szemmel tudod tartani, (mondjuk letesztek neki egy nagyobb szőnyeget amin játszhat) ha elaludt beteheted az ágyikójába, a szobába. Ha éjszaka felkel, akkor is ki tudsz menni vele a nappaliba, viszont ha alszik a babád, így nyugottan tüsténykedhetsaz tovább. Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Babával egyszobásba? Ezt jól meggondoltátok? Látod, már most is gondot okoz....

Én nem vállalnám be...

2009. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és sűrű bocsánatkérések közepette írok, hogy meg mertem kérdezni. tanácstalan vagyok, és mások véleményére lettem volna kíváncsi, mint mindenki más ezen az oldalon.

Amúgy gondolhatod kedves utolsó, hogy nem azért kell odamennünk, mert amúgy lenne egy 4 szobás házunk a rózsadombon, de nekem a hepim, hogy ebbe akarok költözni. inkább ne is írna az ilyen.

2009. nov. 13. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyesmi a lakásunk. egy nagy konyha és egy nagyszoba. a konyhából régen nyilt egy nagyon pici szoba és abból át lehetett menni a nagyszobába. de mi kibontottuk a falat amikor ideköltöztünk így lett egy nagy konyhánk és egy szobánk.

aztán megszületett a kisfiunk. kilenc hónapos koráig egy szobában voltunk. aztán vissza akartuk falazni a konyhát hogy legyen megint egy kis szoba.de inkább a nagyszobát választottuk le gipszkartonnal. igy lett két kis szobánk.

a gyerekszobából át lehet menni a mi szobánkba meg a konyhába is.

más ötletünk nem volt, de egész jó lett így.

és nálunk is apuka dolgozik éjszaka is.

2009. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem a kisszoba legyen a háló, de legyen ott a baba ágya is. Így nappal tudtok játszani, a férjed pedig aludni. Ha a babádra is rájön az aludhatnék nappal, berakod a férjed mellé. Ha nagyobb lesz a babád, majd átalakítjátok.

2009. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is egyszobás lakásban lakunk,és a baba velunk alszik a hálóban.
2009. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik babás barátnőmék is ugyanilyen beosztású lakásban laknak. A szobában van a kicsi ágya is az övékkel együtt. Napközben járókában van a nappaliban. Én ezt tartanám megfelelő megoldásnak, náluk abszolút működik. Ott auka szintén dolgozik éjjel is, bár nem mindig. Nappal a baba nem a szobában van, így ő tud aludni. Este pedig lehet még tenni-venni, mikor a kicsi benn alszik.


Mennyire nagy a nappali részetek? Nem lehetne esetleg leválasztani egy kis szoba részt? (Egy ötlet, ne hurrogjatok le...)

2009. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!