Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek legalulra a...

Mikor tettétek legalulra a babátok ágyát?

Figyelt kérdés
9 hónapos még nem ül fel, és nem áll fel. Hol szoktak felállni a babák? Nekem az ágyban csak alszik de van amikor nem veszem észre, hogy ébren van mert eljátszogat csendben. Ráér ha majd fel tud állni vagy inkább már most tegyük le? Csak azért kérdezem mert úgy elég nehéz lesz altatni ugyanis a hátát szoktam simizni.
2009. nov. 14. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
9.5 hósan, mikor stabilan állt
2009. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem lejjebb, mikor feltérdelt és elkezdte feltolni magát. Nálunk is csak alszik benne, de ekkor már elkezdtem attól parázni, hogy átbillen és fejre esik, mikor felébred és nem vagyok ott. Olyan 7-8 hónapos lehetett.
2009. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor már feltérdelt (ezt először a kiságyban tette, 8 hónaposan). jól tettük, hogy lejjebb tettük, mert másnap, szintén a kiságyban fel is állt.
2009. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi már 7 hónaposan leengedtük a kiságyat, mert ha lefeküdtem a földre, mellém mászott, és belém kapaszkodva felállt, a kanapé szélére is bele kapaszkodott és felállt, ott volt is egy kis baleset mert nyúlt volna a laptopért, de szerencsére rá volt halmozva egy csomó párna, de ha kábelt lát már remeg hogy neki az kell, és meglátta a kilógó kábelt utánna nyúlt és már át is billent.Szerencsére semmi baja nem lett mert magasan voltak a párnák és puha volt. A kiságyban rá egy hétre állt fel, de féltem nehogy átessen a rácson.

Én magam mellett altatom el simizve, és mikor bealudt rakom át a kiságyba.

8 hónapos, de mióta megtanult állni minden hol feláll, és lépeget a bútorok mellett. Legviccesebb mikor apa borotválkozik, bele kapaszkodik a lábszőrébe és úgy áll fel :D

2009. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:)Gondolom apának jól esik. Úgy látszik ezt szeretik mert az enyém is állandóan húzogatja apa szőrét.

Különben ma este feltérdelt a kádban a babám a karomba kapaszkodva mert a szivacsot akarta megszerezni. Nem hittem a szememnek, hogy tud ilyet. Már letettem róla és tornán gondolkoztam bár úgy érzem (meg látom), hogy nincs semmi baja csak jól el van a kúszással. Remélem végre rájön, hogy kell felállni meg felülni.

2009. nov. 14. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi akkor raktuk legalulra amikor egyedül felült.Szerintem,ha feltérdelt a babád akkor már ti is csináljátok meg,lehet,hogy napok kérdése és állni fog. Amúgy az én kislányom is szereti húzni apa bundáját:)
2009. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikcsi ***** válasza:

Mar az elso perctol, mert balfekek voltunk. :)))

Mikor megvettuk ugy hagytuk mert elso osztalyu tarolo volt a gyerekholmiknak, mikor meg megszuletett a kicsi, nem is foglalkoztunk vele, ugy 3 honapos lehetett mikor eszunkbe jutott hogy hoppaaaa ez kimaradt. Akkor mar nem raktuk feljebb...

Szerintem mar lassan lerakhatjatok.

2009. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos és 1 hetesen, mert felállt.
2009. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!