Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák mit vigyünk...

Kedves Anyukák mit vigyünk ajándékba?

Figyelt kérdés

Barátnőm július 23.-án szült. Tehát a baba most múlt 1 hónapos. Jövő héten megyünk látogatóba, 3-an megyünk, az osztálytársai vagyunk, és a többiek ruhát nem szeretnének venni... De fogalmunk sincs, hogy mire lehet szükségük... Megkérdezni viszont nem jó ötlet mert az mondja, hogy nem kell semmit vinnünk :)


Viszont fejenként csak egy ezrest tudunk az ajándékra szánni, ezért 3 ezer forintnál ne legyen drágább ha lehetséges.


Tudnátok valamit ajánlani? A választ előre is köszönöm.


20/L


2010. aug. 25. 19:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Én márciusban szültem,tehát elsőkézből írom,minek örülünk a legjobban! :)


Pelenka,és popsitörlő!! Az első időkben ezekből fogy a legtöbb! Hidd el,hálás lesz érte!


Azért leírom,én miket kaptam:

-kis ruhákat,rengeteget!Sajnos volt olyan,aki nagyobb méretű nyári ruhát hozott,hisz gyorsan nő a gyerek,de arra nem gondolt,hogy mire belenő,ősz lesz! :)

-dm-es babaápoló szereket,amiket én használtam el,mert ugye eleinte gyógyszertárit használunk.

-mivel lisztérzékeny vagyok,sok gluténmentes desszertet kaptam,aminek nagyon.nagyon örültem!Figyelmességre vall!

-apukának bort

-kis baby fényképalbumot (ez is jó ötlet lehet neked)

-kiságyra szerelhető ,színes állatos zenélőt

-polártakarót (na annak is nagyon örültünk)

-fúúú nem jut eszembe a többi...


Remélem tudtam segíteni!

Megírnád majd,hogy végül mit vettetek? :)


Gratulálok a barátnődnek!

2010. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

3000-ből én ezeket venném:


Műanyag csörgő (nem flinces flancos, de vékony fogóval, hogy hamar meg tudja fogni - valami figurás - kb. 500 ft)


Hosszú ujjú body 62-es - valami lányos színben és jópofa felirattal - pl. az apa kedvence vagyok stb. Ez kb. 900-1200 Ft.


Mintás textilpelus - két darabos (én a feje alá használtam párnaként) 800 ft körül van


Egy csomag popsitörlő - neogranormon, pampers sensitive kb. 400-500 Ft.


Így van maradandó is, hasznos is..... és több mindent kap, ha már 3-an mentek.

A hosszú ujjú body-t pedig bármelyik évszakban használhatja, ha esetleg nagyobb, belenő.

2010. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

[link]


szia.Itt van pár névvel ellátott baba dolog,a kis pléd vagy törülköző szerintem a kisbaba nevével egyedi aranyos ajándék lenne.biztos van neki mindegyik de plusz nem árt egyikből sem,és ha még a baba neve is bele van hímezve,szerintem aranyos ajándék.

2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg szerintem nagyon jó:)

2010. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.


Persze jövő héten megírom mit vettünk :)

2010. aug. 26. 13:39
 26/26 anonim ***** válasza:
Egy szép babapléd? Fényképalbum vagy képkeret, ami babás "fílingű"? Vagy esetleg "hasznos csomag", ha biztosra akartok menni: kisebb csomag pelenka, popsitörlő, cumi stb.
2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!