Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák mit vigyünk...

Kedves Anyukák mit vigyünk ajándékba?

Figyelt kérdés

Barátnőm július 23.-án szült. Tehát a baba most múlt 1 hónapos. Jövő héten megyünk látogatóba, 3-an megyünk, az osztálytársai vagyunk, és a többiek ruhát nem szeretnének venni... De fogalmunk sincs, hogy mire lehet szükségük... Megkérdezni viszont nem jó ötlet mert az mondja, hogy nem kell semmit vinnünk :)


Viszont fejenként csak egy ezrest tudunk az ajándékra szánni, ezért 3 ezer forintnál ne legyen drágább ha lehetséges.


Tudnátok valamit ajánlani? A választ előre is köszönöm.


20/L


2010. aug. 25. 19:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a pelenkatorta se rossz :)

Szívesen fogadok még ötleteket :)

2010. aug. 25. 19:38
 12/26 anonim ***** válasza:

Én csak saját tapasztalatot írtam. Előke 6 hónapos korától kellett. Csak segíteni akartam.

Ha nem azt akarják, hogy szekrénybe kössön ki az ajándék.

Pelenka kella büfiztetéshez.

2010. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Minden válasznak örülök mert nekem nincs tapasztalatom, meg a többieknek sincs ilyen téren :)
2010. aug. 25. 19:41
 14/26 anonim ***** válasza:
csak azért nem értettem miért itrad mert ott van zárójelben hogy kicsit később kell.....
2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

BABANAPLÓT vegyetek ha meg van mindene:)


Nekem barátnőm most fogja a harmadik babát szülni(ő az egyetlen ismerősöm aki szült, illetve több is persze, csak mivel nagyon fiatalok vagyunk ezért nem jellemző a gyerekzápor).


Első alkalommal BabyDreams termékeket vettem nekik 3000ért.Ez volt 4 éve.Nem is tudom már mi fért bele.Talán Fürdető és sampon volt egyben,krém,pelenka alátét,meg még sokminden,mert tudom,hogy bazi nagy csomagot vittem.

NA ezt ne vigyél, mert most már tudom,hogy az első időkben gyógyszertári cuccost kell használniuk:D

Második alkalomra kengurut vittem, mert emlékeztem,hogy az elsőnél mondta,hogy milyen jól jött volna(nem veti fel őket a pénz, persze megvan minden, nem éheznek, de a kengu nagyon drága)

Most én sem tudom mit vigyek.Én arra gondoltam,hogy teszveszen, vaterán,árulnak 100as csomagolású pelenkákat, tudod ezek a diszkontosak...így is nagyon olcsó és legalább 10 napig tuti kitart,legalább addig sem kell költeni:)(és így volt talán 3000 a 100 darab)


Tudom,hogy fürdetőből gyógyszertári,kengut nem lehet csak 6 hónaptól és pelenkából is full extrás kell, de nem mindenki gazdag és van akinek jó ez is.Azért szerencse mert a lányaiknak sosem volt semmi baja:)

2010. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Esetleg Baba Zene CD? Nagyon szeretik a babucik és az anyucinak is megnyugtató!Nálunk bevált!
2010. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Tescoban vannak szuper fürdőjátékok, a kád szélére kell tapasztani és ide oda vizet bele öntözni és pörög mint a vizimalom vagy csuszda és állatokat lehet csuszdáztatni rajta. Nem gondd ha olyat vesztek amit később fog használni, most mindenkitől rágókát csörgőt kap, de 6 hónapos kora után már mindn más jobban érdekli! Elrakja és majd használják!
2010. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én minden ajándéknak örültem de a használhatóknak méginkább. Ruhát nagyon sokat kapott, ráadásul mindig két mérettel előrébb jártunk így volt amit nem is tudott a kislányom használni. Játékot volt hogy a harmadikat kapta ugyanabból de mindegy is volt mert csörgő papírral actimeles dobozzal meg a telefonommal játszik:) Szóval pelenka, fürdető textil pelenka (ebből nekem egy volt és ha mosásba került jó volt, hogy kaptam mégegyet), popsitörlő ez nagyon gyorsan fogy én ezeknek örültem a legjobban meg kiskanálnak kistányérnak. Ja és babanaplóóóó, még terhesen a lelkemre kötötték nehogy vegyek mert 5 lesz a végén mindenki azt hoz...aha persze senkitől nem kaptam hónapokkal később jutottam odáig hogy vettem és bepótoltam..:)
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly júliusban szültem, 2 nappal a barátnőd után :) Ezeknek örültem volna:

-baba pléd (kb 5-600 Ft-ért lehet kapni, polár anyagból van és szép mintásak vannak)Pl: [link]

-mintás textil pelus

-vékony baba sapka

-kis zokni

-tejserkentő tea

-pelenka

-popsi törlő

-fürdőlepedő

-baba törölkőző

-Lanolinos krém

-popsi krém

-textil tároló, olyan amit kiságyra lehet rögzíteni

-melltartó betét

-anyatej gyűjtő zacskó vagy steril üveg amiben le lehet fagyasztani a tejcit.


Ami felesleges ha anyatejes a baba:

-etető cumi

-cumisüveg

2010. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm a sok segítséget, nagyon aranyosak vagytok!
2010. aug. 25. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!