Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hánykor fektetitek...

Anyukák, ti hánykor fektetitek le a pici babátokat este? Mi 5 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos babánk este 7-re kikészül, fürcsi, utána szopi és már alszunk is. Legkésőbb 8-kor durmolunk :)))


5 hetesen még mi is ilyen későn fürdettünk és fektettük, de ez idővel megváltozott, erősebb lett, ezáltal hatékonyabban szopizott, vagyis kevesebbszer többet, elmaradtak az éjszakai szopik és kb. 2 hós kora óta végigalussza az éjszakát, értsd úgy, hogy hajnalban kel egy szopi erejéig, de már alszik is vissza reggel 8-9-ig.

2010. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zsöff85 ***** válasza:
Pff ha 6-kor kelne lehet nem fektetnéd ilyen vidáman le 8-kor :D
2018. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!