Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után mennyi idő múlva...

Császár után mennyi idő múlva lehet újra babát vállalni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia,ugy tudom 2évet ajánlott várni a seb miatt.Hány hónapos a babád?
2010. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hónapos a kis angyal :) a munkám miatt gondolkodtunk azon, hogy jó lenne 1-2 éven belül tesó.
2010. aug. 24. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
én is császáros voltam 5hós a babám,de én nem vállalnék egyenlőre még 1 babát.
2010. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.és 2.császárom közt 25 hónap telt el,2. és 3. közt pedig 28:)Így klassz volt,minden oké volt végig mindegyiknél.
2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kb 8 hónap után mondta a nődokim hogy már semmi akadálya.
2010. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőm császár után 2 hónappal megint terhes lett, a második is császárral született!
2010. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia, nekem két hét múlva lesz egy éves a fiam, császárral született. Most már dolgozunk a tesón, a doki szerint minden ok és persze, mehet. Azt is mondta, hogy a második csak akkor császár automatikusan, ha a 36 hét körül elvékonyodik a heg. Szóval mi belevágtunk.
2010. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

1. és 2. között 10 hó, 2. és 3. között csak 5 hó.

de most azt javasolta a doki, hogy inkább ne vállaljunk többet, szóval volt ára. nem volt semmi gond amúgy, nem vált szét a seb vagy ilyesmi. Ha mégis úgy gondolnád, hogy a következőt hüvelyi úton szeretnéd akkor hagyjál ki hosszabb időt.

2010. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem garancia a hosszabb idő kivárása.6és fél év volt az első gyerek utéán a 2.születéséig.Első császár,és a 2.is az lett végül is,hegg szétválás miatt.Most azt mondta a doki, a 3.-ra 1 év után próbálkozhatunk.Szerintem attól függ,milyen doki,milyen jól varrja azt a hegget.Az elsőt ügyeletes doki csinálta,kezdő doki,egy másik kórházban.Ha a mostani orvosom azt mondja,egy év múlva próbálkozhatunk a következővel,biztos vagyok benne,hogy nem azért mondja,hogy komplikáció legyen,Bár azt is mondta,ez már biztos programozott császár lesz.Meg se próbáljam a természetes szülést.
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont a múltkor kérdeztem a dokim.Fél év múlva már simán be lehet vállalni a másodikat.
2010. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!