Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idővel...

Császár után mennyi idővel lehet újra babát vállalni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 évet javasolt a dokim,minimum.Igy is lett 2 év 2 hónap van a gyerekek között.Minden rendben volt a 2. terhességgel is!
2009. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a másodikat így természetes úton szülted?
2009. márc. 16. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 évet mondott a dokim a 2 szülés között eltelt időre. Azt mondta, hogy ha az 1. baba 1 éves lesz, elkezdhetünk próbálkozni :)
2009. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem m inimum 6 hónap várakozást mondott,de a kislányom élénksége miatt simán megvárom a 2 évet!:)
2009. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Nekem első 2006 október 25.én született, második 2007 október 29.én. Szóval egy év négy nap van köztük, ami 2 hónapot jelent, vagyis két hónapos volt a nagyobbik, mikor megfogant a kicsi. Én csaszival szültem mindkettőt.
2009. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn azt hallottam, hogy több szünet kell, mint rendes szülés utän. Ugyanis fennäl a veszélye, hogy a méh megreped, akkor viszont soaha többet nem lehet gyereked. 2 év minimum.
2009. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

SZia, Én csak annyit tudok leírni, mert még az első babám a pocimban van, hogy köztem és a húgom közt 20 hónap van, én császárral születtem, a húgom is az lett volna de nem várta meg míg a doki beért a korházba és természetes úton egyszerűen "kicsússzant" :)

De amúgy 2 évet szoktak általában mondani.

2009. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általános a 2 év javaslata a 2 szülés között. Nekem 4 év után jött a kistesó, hüvelyi szülés lett. De igy is alaposan átvizsgált a doki, hogy nem-e lett gond a régi vágás helyén.
2009. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!