Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 császár után lehet még...

2 császár után lehet még babákat vállalni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom 4 gyereket szült csaszarral. A 4-et mar nehezen akarta vallalni a doki, de minden siman ment!
2011. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 császár után várom a harmadikat, senki nem szólt egy rossz szót se, azt se, hogy negyedik nem lehet.
2011. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek valakit, aki mind a négy gyerkőcét császárral szülte, de az utolsónál már úgy el volt vékonyodva a korábbi heg a méhén, hogy csoda hogy nem lett baj (és ez csak a műtét alatt derült ki). Ilyenkor már úgy tudom nem is várják ki a a 40 hetet.
2011. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A 3. császárom előtt azt mondta az orvosom, hogy nem várjuk ki a végét, és az egész terhesség alatt nagyon odafigyelt rám. 32 hetesen be is fektetett 1 hétre, kaptam tüdőérlelő injekciót és elvégzett több vizsgálatot. A 32. héttől hetente jártam nst-re, és a 38. héten megcsinálta a műtétet. Minden rendben volt, sőt azt mondta, hogy nyugodtan bevállalhatok még egy terhességet.

2011. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze h lehet :-)


1. sima szülés

2. császár 24 óra vajúdás után (rosszul volt a baba feje sajna)

3. sima szülésnek indult de fájásgyengeség (vagyis nem volt fájás és 42 hetes voltam) miatt császár lett


remélem a 4ik ha lesz akkor sima szülés lesz

a doki szerint meg lehet próbálni majd meglátjuk mi lesz .-)))

2011. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 3 császárom volt, de lesz még remélem
2011. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze hogy lehet
2011. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!