Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit tanácsol? Ti mit...

Ki mit tanácsol? Ti mit tenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Elválalnátok 6 hos gyereketek mellett egy masik babát, az anyagiak miatt h több pénzt tudjak rákölteni a babámra!!!de csakis ez miatt, meg amugyis imádom a gyerekeket.
2010. aug. 23. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akire vigyáznod kéne, mennyi idős? Nagy felelősség, de szerintem ha ügyes vagy, megoldható. Fontos, hogy egyik gyerek se szenvedjen hiányt semmiben.
2010. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Miért kellene több pénzt költeni a babádra? Csak annyit költs rá,amire szüksége van!

Más babájára vigyázni elég kockázatos! Ha beteg lesz,akkor esetleg az anyuka téged okolhat.

2010. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is attól függ,mennyi idős a másik baba.

nekem 2 gyerkőcöm van.a nagy 22 a kicsi mindjárt 3hónapos.és nem egyszerű.hát még ha az egyik nem is enyém lenne...mert ugye a másét nem nagyon lehet fegyelmezni,nem olyanok a szokásai...

2010. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudod azt tenni, hogy amikor a másik baba fáradt, beteg netán és bújós, akkor nem lepattintod, hanem a sajátod helyett őt veszed ölbe, akkor vállald el. Fontos,hogy tisztában légy vele,hogy tudod-e a sajátoddal egyformán kezelni az "idegen" babát. A tied nyilván féltékeny lesz a másikra, ezzel meg kell bírkózni majd.


Egyébként ha ez megy, akkor vállald el nyugodtan.

2010. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged próáld ki, ha nem működik, akkor legfeljebb lemondod. A babádnak lesz legalább egy játszópajtása. Sokan örülnének egy ilyen kézenfekvő bevételi lehetőségnek.
2010. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném,bár én tudom,hogy engem az idegen gyerekek nem kötnek le úgy.azt valahogy máshogy kezelem:Meg ha a sajátomból kiindulok ,nekem 6hósan a fiam minden percemet lekötötte-most meg 25hósan minden másodpercemet.egy hét múlva jön az öcsi és hónapok óta készítve van rá és így is tuti lesz gond,mert már sokszor most is osztozkodik és minden az övé..az is ami egyébként nem.szval nem egyszerű az tuti.de te tudod milyen a babád-én nem tudtam volna megtenni...39h km.
2010. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nap 1-2 órát talán, de többet biztosan nem!
2010. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!