Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig ajánlatos konnektorvédőt használni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőméknél a kisebbik 10 éves koráig volt benne. :) A kicsi elég "szerelő" típus, mindent kipróbál, babrál, belepiszkál, hiába 10 éves.


Az én lányomat nagyon nem érdekli a konnektor (2 éves), de még azt hiszem benne lesz két-három évig.

2010. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amíg fel nem fogja, hogy "a konnektor veszélyes", szerintem 3-4 éves koráig
2010. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk meddig volt, de én 6 évesen megpróbáltam belenyúlni, hogy kipróbáljam, milyen is az, "amit nem lehet". Szerencsére egy erőteljes bizsergésen kívül nem éreztem mást, de attól úgy megijedtem, hogy nagyon "szófogadó" lettem utána...
2010. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ezen már én is gondolkoztam...

A nagyobbik most lesz 2.5 éves. Szerel, babrál, mindent mindenhova dugdoz(na). Mostanság fedezte fel a konektort...


Mi direkt lecseréltük a meglévő konnektorokat gyerekzáras változatra, de még így is teszünk bele vakdugót. Szerintem nálunk még jópár évig benne lesz...

2010. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!