Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A főzelékkel miért nem lakik jól?

A főzelékkel miért nem lakik jól?

Figyelt kérdés
Ma megevett 1 krumplit,fél almát és egy marék sütőtököt összeturmixolva és hígítva 20ml tejjel.Ez így össz.160ml volt,és még ivott rá 50ml tejet.Nem arról van szó,hogy a szilárd kajából kevesebb kell a jóllakottságérzéshez?Ha csak tejet,vagy tápot kap,abból 110-130at eszik és pont.Ha más kombinációt kap,akkor is ez a helyzet.Valamit rosszul csinálok?Ne adjak utána tejet? 4,5 hónapos.
2010. aug. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is hasonlóképpen eszik. Tejcsiből olyan 130-140-et eszik egy evésre. Gyümiből és zöldségből 170-180 simán. Ma pl két szál répa(szép nagy) 60ml tejjel (ez olyan 180-190ml lett). simán bevágott. A tej valószínüleg a folyadékpótlás.


6,5 hós babó anyucija

2010. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem haladtok egy kicsit túl gyorsan? Mi ilyenkor még bőven csak kóstoltunk,nem evett mennyiségeket. És a zöldségeket is csak 5 hósan kezdtük. Oka van annak,hogy ilyen gyorsan haladtok?
2010. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 6 es fel honapos es altalaban tapszerbol 220-230ml eszik egy etkezesnel de pl. ma is bevagott 250ml cukkini+burgonya puret. Biztosan tudom mert kimert dobozkakban tarolom. Es persze kozben ivott egy csomo vizet is (o mar nem ker tapszert ebednel es vacsoranal csak vizet). En sem tudom hova fer bele ennyi es 2,5 orara ra mar kovetelte a tapszeret mert ehes volt. Erdekes, hogy a tapszer utan meg kibir 4 orat, sot tobbet is kibirna. En is azt gondoltam a fozelek jobban elteliti a pocijat de megsem.
2010. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nem lehet, hogy a gyermekeitek, akikről írtatok túl gyorsan esznek?

2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim sosem laktak/laknának jól csak magában főzelékkel,gyümölccsel.Csakis akkor,ha Sinlac is van belekeverve.A szervezetüknek legfőképpen a fehérje kell,ezért nem elég a főzi meg a gyümölcs,nekem a védőnőm ezt mondta.
2010. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos. A főzelék megfelelő emésztéséhez még nincsenek meg a megfelelő enzimjei. Az ő korosztályának még az anyatej vagy a tápszer lenne való kizárólgosan, az tökéletesen fedezi a tápanyagszükségletét, és meg is tudja emészteni. Minek ennyire sietni? Legjobb lenne önmagában a tej, és pont. Attól jóllakna.
2010. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!