Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A főzelékkel ugyanúgy jól...

A főzelékkel ugyanúgy jól lakik a baba mint az anyatejjel? 2 napja kezdtük a fözeléket, ma 80 grammot evett, majd 80 grammot szopizott. Elég neki vajon? Irnátok nekem 5-6 hós receptekben?

Figyelt kérdés

Meg van a letölthető babaszakácskönyv,de jobban szeretnék olyan recepteket,ahol már bevált a mennyiség,hogy miből mennyit kell rakni egy adaghoz.

Köszönöm előre is a segítséget!


2010. febr. 2. 14:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis recepteket.
2010. febr. 2. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,annyit eszik amennyi jólesik neki.Egész szép mennyiséget evett a főziből.Sose erőltesd!Ha már nem nyitja a száját,elég volt neki.Én fiam is szopizott utánna,de nem mértem mennyit.3-4 óránként etettem,és akkor volt 8,5kiló körül-úgyhogy elég volt neki.Én most is olyan saccpekb dobálom a serpenyőjébe a zölsdségeket./ hósan már evett csirkehusit is.Kb 2szer 2 cmes huskockát megpiritok csak annyira hogy fehér legyen ,és beledobom a répát, krumplit ,cukkinit,brokkolit stb.Ha sokra sikerül,vacsira vagy másnap ebédre megeszi.Később mehet bele rizs és tészta is.Kezdésnek próbáld fél krumpli fél répa.Vagy 1 nagy rózsa brokkoli,1 nagy krumpli.
2010. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Az az igazság a lányom még nem jött rá hogy ki kell nyitni a száját,és be kell kapni a kanalat,hanem lefegyeli,szóval beszeretné kapni mint a cicit,szopó mozdulatokat tesz még a kanállal! :)összezárta a kis száját mikor elég volt :)
2010. febr. 2. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az egyik régi válaszban volt egy nagyon link [link]

Érdemes átnézni sok jó recept van. Mi ma próbáltuk a céklát, kisebb-nagyobb sikerrel:-) Jó babázást

2010. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha tudsz szerezz be szilikonfejű babakanalat, hátha könnyebben elfogadja:-)
2010. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!