Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Volt már ilyen? Nagyon...

SOS! Volt már ilyen? Nagyon sírós baba, szinte egész nap, mindenért, és végül az derült ki hogy valamilyen betegsége van? és az fájt neki? de csak utólag derült ki, hogy azért sírt?

Figyelt kérdés

az én fiam 9 hetes és megállás nélkül sír csak kézben nyugszik meg de ott is nehezen, és legtöbbször csak nálam.

hasfájós volt, de kapunk rá gyógyszert ami látványosan használ, és nem is úgy sír mint akinek a hasa fáj, de iszonyatosan tud ordítani nem tudom miért...

a dokinak említettem egy csomószor és kérdeztem hogy vigyem el kivizsgáltatni de szerinte nem kell...


de lehet hogy valami baja van nem?

valakinek hasonló?


2010. aug. 19. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen. Azt mondták az "okos" nagymamák, hogy biztos fel van kapva a gyerek, azért odrít, ha le van téve, mert ő is csak kézben maradt el. Nekünk azért annyi könnyebbség volt, hogy éjjel legalább aludt. Aztán már annyira sajnáltam szegénykémet, hogy az sem érdekelt, hogy kinevet a doki, mert egy látszólag egészséges gyerekkel oda megyek, de nézze meg, hogy mi van a kislányommal, mert az amúgy angyali jó babám 2 hete csak sír. Na ki is derült, hogy az a baja, hogy az infacoltól sok lett a sava és mivel refluxos (ezt tudtuk már egy ideje) a visszabüfizett gyomorsav marta a nyelőcsövét és ezért sírt mindig, amikor vízszintesben volt.

Az infacol helyett a gripe water-t kellet használni, a HA-s tápszer helyett az AR-t és másnap már semmi baja nem volt a kislányomnak. és azóta sem hál Istennek.

2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi volt az ultrahangon???
2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!