Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Volt már ilyen? Nagyon...

SOS! Volt már ilyen? Nagyon sírós baba, szinte egész nap, mindenért, és végül az derült ki hogy valamilyen betegsége van? és az fájt neki? de csak utólag derült ki, hogy azért sírt?

Figyelt kérdés

az én fiam 9 hetes és megállás nélkül sír csak kézben nyugszik meg de ott is nehezen, és legtöbbször csak nálam.

hasfájós volt, de kapunk rá gyógyszert ami látványosan használ, és nem is úgy sír mint akinek a hasa fáj, de iszonyatosan tud ordítani nem tudom miért...

a dokinak említettem egy csomószor és kérdeztem hogy vigyem el kivizsgáltatni de szerinte nem kell...


de lehet hogy valami baja van nem?

valakinek hasonló?


2010. aug. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

szia...na most szerintem vagy még mindíg fáj a hasa...ami elég valószínű vagy ő ilyen..próbáld meg maszírozgatni,tornásztatni kicsit keki a pocakját,hátha jobb lesz tőle.milyen gyógyszert kaptatok hasfájásra??

Az én babóm is nagyon sírós volt...kb.3 hónapos koráig,de ő a pocija miatt..na meg persze elkezde felfedezni a világot...pont ma 7 hónapos és csak akkor sír,ha esetleg megüti magát,éhes....meg persze ha valami nagyon kell neki(kissé akaratos)...no de nem is róla van szó. próbálkozz vele,hogy hogyan tudnád elvonni a figyelmét,bármit kitalálhatsz..csak megtettszik neki valami..ha állandóan kézben van..az egyikőtöknek sem jó hosszútávon...kitartás

2010. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt a lányom. Vagy 4-5 hónapos koráig. Éjjel-nappal. Nekünk meg nem volt se éjszakánk se nappalunk, állandóan ölben kellett, hogy legyen.

Semmi baját nem találtak. Lehet, hogy azért volt, mert magzatvizet nyelt amikor született.

Azután "kinőtte"; igaz 3 éves koráig egy éjszakát nem aludt végig.

2010. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

azt a gyógyszert kapja amit a patikában kevernek ki hasfájásra nem tudom a pontos nevét.

lehet hogy még az is fáj neki de így?

nekünk sincs se éjjelünk se nappalunk alig várom már, hogy nagyobb legyen.

semmi nem köti le hiába a zenélős, színes dolgok semmi...

mindenért sír sehol nem jó csak kézben már ott tartunk ha alszik 1-2 órát éjjel azt is csak pihenőszékben, háton nem hajlandó feküdni főleg egyenesben, ráadásul a cumi is mindig kiesik a szájából erre fel kell és ordít

ááá nem bírom, mellette itt a másfél éves fiam is... jaj

2010. aug. 19. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is végigvisította a csecsemőkort. 4 hónapos korától valamelyest jobb lett, igazán azóta jó, amióta önállóan megy. De most pedig a dackorszak van. Hihetetlen akaratos, többemberes baba-nálunk ez volt a "betegség" diagnózis, mert el is vittük akkor több orvoshoz, hogy miért visít éjjel-nappal.

19 hónapos

2010. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 1,5 éves kisfiad nem volt ilyen?
2010. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ő is hasfájós volt de nem ennyire hozzá képest angyal volt...

4 hetesen már átaludta az éjszakát...

2010. aug. 19. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Több ilyen babával találkoztam már, kettőnél sérv derült ki, esetleg egy hasi uh-ra elvihetnéd.(Madarászban beutaló nélkül megcsinálják 5ezerért a koponya és hasi uh-ot)
2010. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a hasa fáj még mindig, hisz attól a gyógyszertől sem múlik el azonnal, és ha újra eszik újra fájhat neki. Az én fiam ugyanilyen volt, 3 hónapos koráig éjjel-nappal sírt, alig aludt. Aztán kinőtte. Egyik napról a másikra.

Altasd hason, az sokat segít, háton felébred a saját kis rezzenéseire is, a hasának is jót tesz ha hason van és mélyebben is alszanak.

2010. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

ha háton nem akar maradni, akkor egyértelmű, hogy hason altasd. Úgy a cumi se vész el olyan könnyen. Szoptatsz? Eleget eszik egyszerre, büfizik rendesen? Szerintem is a pocija fájhat még, lehet, hogy a gyógyszer nem szüntette meg, hanem csak csökkentette. Az is lehet, hogy már nagyon fáradt, és azért nem tud elaludni. tedd hasra, cumi a szájba, símogasd a hátát és susogj neki, mint ha a víz zúgna. Ha hason van, könnyebben jönnek a pukik is, a susogás pedig nyugtatólag hat. ezt a kezedben is kipróbálhatod, kézben is foghatod hason és közben maszírozhatod a hasát.

Ha igény szerint szoptatsz, nem árt akkor sem időnként lemérni, hogy mennyit eszik, nehogy túlegye magát. Nem zöldes a kakija? mert az túlevés egyik jele, kivéve ha tápszert eszik.

hirtelen más már nem jut eszembe, amig még szokott segíteni az a rendszeresség, egy napirend, ami ugyan még sokat fog változni, de valamilyet be lehetne most is állítani.

2010. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

tápszert kap, 2,5-3 óránként eszik 80-110ml közt.

puki van sok, büfi is ezt ki is zárom hogy ez miatt sír.

kaki is van mindennap van hogy 1 van hogy 3-4.

próbálom hasra tenni de fel kel kb 3 perc és fel ébred

a pihenőszékben alszik úgy ahogy, az rezeg talán jó neki, de ha ébren van nem marad el már abban sem csak kézben.

hétfőn megyünk hasi uh-ra, remélem nem lesz baj

2010. aug. 20. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!