Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almát nyersen adjátok a...

Almát nyersen adjátok a babának? Megeszi?

Figyelt kérdés
Második gyerekemmel próbálkozom a hozzátáplálással. Az almát már negyedik napja próbálom, de 2 kanál után összezárja a száját, és nem kell neki. Na, az első gyerekem pont ugyanezt csinálta. 1 éves koráig nem ette meg a nyers almát. Egy babaszakácskönyvben azt olvastam, hogy meg kell nekik párolni, majd leturmixolni a főzőlével. Úgy nem olyan savas, nem bántja a gyomrát. Na, úgy nagyon szerette a lányom. De a védőnő meg azt mondta, hogy ez nem jó, mert minden vitamin kimegy belőle. Na, de a bolti babakaják is meg vannak főzve, nem? Most akkor próbáljam a kisfiamnak is megpárolni? Vagy még próbálkozzak nyersen? Meg fogja enni? Most elég határozottan utálja. Üvegreszelőn reszeltem neki, elég pépes lett, szerintem. 6 hónapos. Tejpépet már eszik.
2010. aug. 19. 17:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ja,és nézd meg az előző oldalon Banyuci válaszát...
2010. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem Banyuci nem érdekel....

Na meg a te álláspontod sem:)

Én nem így gondolom (mint ahogy már leírtam), és főleg te nem fogod megváltoztatni a véleményem!

Amúgy a kérdezőnek nem ez volt a kérdése, én innen léptem!

Szép Napot!

2010. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!