Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett önállóan stabila...

Mikor kezdett önállóan stabilan járni a babátok?

Figyelt kérdés
Csak azért írtam ki a kérdést, hogy meg tudjam mutatni a családomnak, hogy hülyeséget beszélnek és nincs lemaradva a kisfiam aki 13 hónapos és még csak kapaszkodva jár. Köszi mindenkinek aki válaszol.
2010. aug. 19. 12:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a kompot és a szövegelések meg egyik füleden be, másikon ki. Vedd be a leszarom tablettát és hidd el menni fog minden szépen a MAGA IDEJÉBEN. Semmiről sincs elkésve.


a 15.5 hósan járó baba anyukája (aKI AMÚGY HÓNAPOKIG HALLGATTA, HOGY "Ó, DE LUSTIKA EZ A GYEREEK... ORVOS MIT MOND?????"

2010. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en kisfiam is 13 honapos es meg O sem jar onalloan. A butorokba kapszkodva mar szepen "megy" es ha csak az egyik kezemet fogja akkor mar szinte szalad.

Engem is idegesitenek a hulye kerdesek de igyekszek nem foglalkozni vele.Ez nem "verseny" csak sajnos sokan ugy gondoljak.

Az en kicsim 5,5 honaposan tanult meg forogni, 7 honaposan stabilan ult es felullt,8 honaposan kuszott,9 honaposan maszott es 1 hetre ra felallt.Tehat mindenen vegig ment csak kicsit kesobb mint az atlag.

Doki epp mult heten latta,azt mondta kutya baja es szerinte 1 honap es menni fog.Ezt abbol vonta le,hogy O is vezette egy kezzel es azt mondta,hogy nem is erezte,hogy szoritotta volna a kisfiam a kezet.

Kompunk pedig nincs es nem is lesz. Az orvosunk egyaltalan nem javasolta.

Minden jot nektek :)

2010. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
a Kompról csak annyit mondok hogy semmi képpen nem jó. megvédi az esésektől tudja hogy az megtartja a fenekét ha elveszíti az egyensúlyát. körülötte biztonságot ad és ha egyszer abból kikerül nagyon sok időnek kell eltelnie mire megtanulja a kezeit használni hasra eséskor.próbál elindulni olyan bátran mint a komppal,de sokat fog esni ,mert nincs a "kordon" körülötte. ez visszafoghatja abban is hogy még később fog járni mintha megkapná azt az időt hogy önmagától megtanulja. ahogy írtad is nincs már sok hátra. egy kisbátorság az első lépésekig és utána el sem lehet kapni.de ha ezt fisszafolytja a komp, még több idő és nehézség árán jut el a "célig". de ez csak az én vélémenyém.remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig egyet értek az előttem szólóval! Én is sajna beletettem kompba. Akkor óriási segítség volt, mert azelőtt le sem tudtam tenni a fiam. Se főzni, se takarítani, se semmi. Nem maradt el csak velem. Aztán be a kompba és mindjárt jobb lett. Akkor. De most? Mikor menni kéne? Ha tudom akkor, hogy így járunk, akkor tuti nem teszem bele!

egy korábbi válaszoló

2010. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!