Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha egy 1 hónapos...

Normális, ha egy 1 hónapos baba napközben csak egyszer 2-3 órát alszik?

Figyelt kérdés
Éjszaka szerencsére alszik 9-10 órát, persze két részletben, közben felkel szopizni.
2007. dec. 21. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, majd beáll az alvási ritmusa.

Mondjuk azért kíváncsi lennék mit csináltok amikor ébren van?

Mert az én csemetém 4 hónapos, de nincs annyi foglalkozás amivel le tudnám kötni egész nap. :))

Addig jó amíg éjszaka alszik, ha fel is kel gyorsan visszaalszik. Mi is így vagyunk, már 6 hetes korától.


Jó egészséget kívánok nektek! :))

2007. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam se aludt napközben közel se annyit mint a többi baba. Fennt volt, a bébihordozóban nézelődött egész nap. Néha meghumott egy félórát aztán ennyi. Később a járókában volt, aztán játszópaplanon, és egyátalán nem volt sírós. Afféle nyugis baba volt, elmolyolt egész nap, persze azt szerette a legjobban ha látott hogy a közelében vagyok. De cserébe 6 hetes kora óta átaludta az egész éjszakát. Mikor bölcsibe került ott sem aludt evés után, most ovis és most is ritkaságnak számít ha szundít egy 20 percet. De elfekszik, elpihen az ágyon csak nem alszik. Én meg úgy gondoltam hogy egy éjszaka jól alvó nappal kiegyensúlyozott kisgyermeket nem fogok nappali alvásra erőszakolni " mert az a bevett szokás ".

Ha a babád éjjel jól alszik akkor ne aggódj.

2007. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nánási Tímea ***** válasza:
100%
Ez elég változó az én lányom 1 hónapos korától fenntvolt nappal és aludt éjjel szóval szerencsém volt vele!
2008. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!