Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havonta mennyit költötök játékra?

Havonta mennyit költötök játékra?

Figyelt kérdés

Sajnos mi a rokonoktól nem nagyon kapunk használt játékokat, illetve újakat is csak szülinapkor, névnapkor, karácsonykor. Tudom, hogy általában mindenhol ez van, s a játékvásárlásra szánt összeg igencsak pénztárcafüggő, de valamekkora összeget minden hónapban szeretnék erre félretenni, máshonnan kispórolni, s kíváncsi vagyok, másoknál mi az erre szánt keret.

Elnézést a kérdésért, s előre is köszönöm, ha válaszoltok!

20 hónapos, még egyke kisfiú anyukája


2010. aug. 18. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. gyurmára sosem költöttem, inkább magam készítettem a gyerekeimnek olyan színű só-liszt gyurmát, amilyet ők szerettek volna. Sokkal könnyebb vele bánni, mint a boltival, fillérekből kijön, sőt, még festhető, kiszárítható, kiégethető is. Itt többféle receptet találsz, érdemes mindet kipróbálni: [link] Jó játékot!
2010. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyurmarecepteket! :-)
2010. aug. 18. 14:02
 13/16 anonim ***** válasza:

eddig összesen a 8 hónap alatt költöttem 15ezret.Vettünk nyújtózkodót, de az alá is én varrtam a szőnyeget(tudjátok a játszószőnyegre gondolok), az volt 3, aztán kapott még azt a zenélő forgót, az volt 2000, pancsijátékot arra a vizimalomszerűre gondolok, az volt 1500,aztán formabedobót vettem most 3500ért, utazáshoz vettem még egyet lelógnak ilyen forgók róla, az volt 1000, meg dobokat az volt 2000...kb 15 volt így együtt:)

használtan vettem a legtöbbet, van nálunk egy jó turi, ott 500ért meg lehet venni pl a mesekönyvet, a textilt, amit máshol 5000ért:)

A többit meg én varrtam neki:)

2010. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hónapos múlt. Az "apróságokkal" mi úgy vagyunk, hogyha meglátok valamit, és úgy gondolom, szeretné, megveszem. Pl. gumilabda a bolhapiacon: 100Ft. Imádja! Most műanyag rumbatökre költünk átlag havi 1000 Ft-ot (ez 4db), mert imádja, csak könnyen törnek. Laminált padlóhoz csapkodást teljes erőből és a súlyomat se igen bírják . :-)
2010. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még a homokozólapáthoz akartam írni, hogy most nézz szét a Tescó-ban, mert akciósok a nyári termékek. A hétvégén vettem klassz homokozószettet (vízimalom, teknősforma, lapát, gereblye) 350 Ft-ért.
2010. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a Tescos ötletet! Szétnézek.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Míg kicsi volt (kb. 10 hónapos kora előtt), mi sem vásároltunk havonta játékokat. Amit kaptunk az első babalátogatásokkor bőven elég volt. Most hogy azonban már nagyobb, "muszáj" néha venni ezt-azt. Ha nem is havi rendszerességgel (azóta aludtam rá egyet, bár az erre szánt "keretet" félre lehet tenni, mert akkor karácsonykor könnyebb lesz megvenni a nagyobb dolgokat), de időnként "muszáj".

2010. aug. 19. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!