Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszopelusra kell fürdőnadrág?

Úszopelusra kell fürdőnadrág?

Figyelt kérdés
Sziasztok .Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés ,11 hónapos kisfiammal a hétvégét egy wellnes szállodában töltjük.Még nem voltam a picivel és nem tudom ,hogy szokták ilyen helyen az úszópelusra fürdőnadrágot adjak rá ,vagy csak simán a pelusban szokták pancsiztatni a kismanókat?Köszönöm előre a válaszokat.
2010. aug. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

úszópelust adok csak rá. Viszont van mostmár ilyen mosható pelusunk is.

[link]

2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég az úszópelus, nem kell külön fürdőnadrág még rá. Az úszópelusból amúgy is kifolyik a pisi, csak a szilárd dolgokat tartja bent. Lehet kapni mosható úszópelust is, meg van eldobható is, amelyik neked szimpatikusabb. Jó nyaralást!
2010. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak úszópelust adok rá, az elég. Viszont olvastam már olyat is (szálloda honlapján), hogy csak mind a kettő használatával engednek csak pancsizni. Nem tudom, hogy mi értelme...
2010. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már beszereztem Libero úszópelust nem tudom ,hogy az mennyire válik be és a biztonság kedvéért akkor viszek neki fürdőnadrágot is.De ha a szálloda külön nem kéri akkor csak pelusban lesz.Köszönöm csajok!
2010. aug. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!