Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úszópelusra adjam majd a...

Úszópelusra adjam majd a fürdőruhát, vagy ne legyen rajta pelus?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom és még nem barátunk a bili. Nyaralni vízpartra megyünk, és nem tudom, milyen fürdőruhát vegyek, hogy rámenjen a pelusra.
2010. máj. 31. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
van nagy uszúbugyi azt:) hossz egy helyes felső és kalap és kész a csilivili kiscsaj:)
2010. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Abszolút nem vagytok elkésve a bilivel, sőt, még csak most kezd érni hozzá az idegrendszere, úgyhogy emiatt nem kell "szabadkoznod".


2. Én kezes-lábas, ún. szörfruhát adtam a kislányomra, alá pedig az úszópelus. Én ezt azért szeretem, mert jobban óvja a napsütéstől. Ugyanolyan vékony anyagból van, mint a fürdőrucik, nem melegít, napon seperc alatt megszárad. Amikor órákon át homokozik a lányom a víz szélén, akkor így sokkal nyugodtabb vagyok, védve is, de be is mehet bármikor a vízbe, nem kell folyton a pólót meg a fürdőrucit cserélgetni rajta.

Tavaly Teszveszen vettem neki 2 váltást, az idén angol turiban találtam.

2010. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk mi is! Másfél éves lesz a babám nyáron, vettem is egy édi fürdőruhát, aminek vastag gumis betéte van. Azt mondták, ez alá nem kell pelus. De valahogy nem bízom a védelemben 100%-ig...:)
2010. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyosak vagytok!!!! Szörfrucit is és vastag betéteset is nézni fogok! Szép napot és jó babázást nektek! :)
2010. máj. 31. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha van a közeletekben Háda Kft-s turi, akkor nézz be, mert én náluk vettem most a szörfrucit, és láttam ilyen gumibetétes fürdőrucikat is. (Budapesten konkrétan a Rákóczi úti boltban, de nem a speckó gyerekturiban, hanem a normálban)
2010. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a next ben vettem neki tündéri 2 részes fürdőruhát,és az alá is felfér az úszópelus.
2010. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes. Én azt hittem úszó pelusra nem kell adni semmit. Végtére is minek fürdő gatya, ha vizes, a pelus meg szárazon tart? Bár tavaly mi is próba pelust vettünk. legkisebb méretbe. Gondoltam kipróbálom. Na az lett az eredménye, hogy a pelus feladása után rögtön bepisiltünk és az kifolyt. Most más milyet vettem, de az olyan mintás, hogy tuti nem kell rá gatyó. Leégés ellen meg egy vékonyka rövid ujjú polót kap.
2010. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom tavaly nyáron volt másfél éves, szerencsére az egész nyarat a nagyszülőknél töltöttük vízpart mellett. Én úgy csináltam, hogy a parton sokszor levettem róla a pelust, és szabadon volt, a vízbe pedig fürdőbugyit adtam rá. Nyár végér már félig szobatiszta volt :)
2010. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14.34-es vagyok. Mi is fürödtünk már csak úszó pelusban, de az uszodában volt(nekünk bevált), kint szabadtéren azért szeretnék fürdőruhát adni rá, hogy a bőrét védjem - naptól és homokozásnál is.

Akkor ez a szörfruci hasznos? Azt hiszem a Tescoban is láttam.

2010. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!