Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz érzés a babával kapcsola...

Rossz érzés a babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

olyan rossz érzések törnek rám mostanában,pl hogy a kisbabám nem lesz velem. Kezdek bezizzenni!!! Nálatok volt ilyen?Ha nézem őt amikor alszik, legszívesebben végigbőgném az éjszakát hogy milyen édes és hogy az enyém.

8hós lesz a lányom.


2010. aug. 17. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

NAgyon durva, de én is ilyeneket érzek sokszor!!! Nekem az jut eszembe csomószor, hogy mi lenne vele, ha meghalnék, ki vigyázna rá, meg ilyesmi. Nagyon rossz!!

De szerintem ez még mindig a 'normális' kategóriába tartozik, csak féltjük, aggódunk értük. :)

2010. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem is volt olyan érzésem hogy én halok meg, úgyhogy megtanítottam mindent a férjemnek is :-)

de nekem olyan érzésem is van, hogy ő megy el...

2010. aug. 17. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja, nekem is néha... tényleg borzasztó ez. De azért remélem Te sem ezen agyalsz folyton, hanem sokkal inkább élvezed a babázást. :) Olyan jó és tényleg gyorsan megnőnek.
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ezen agyalok egész nap, de esténként néha eszembe jut. Most is bementem hozzá, és jég hideg volt a keze.. a frász kerülgetett...
2010. aug. 17. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj (könnyű ezt mondani...) a babák jól ki vannak találva, semmi baja nem lehet!! :-)
2010. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!