Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ezzel nem csináltam...

Ugye ezzel nem csináltam bajt, nem vagyok rossz anya?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam és ma nagyon felhúzott a roszcsontkodásával.Ráveszekedtem elég hangosan.Ő meg szegény csak nézett.Azóta olyan rosszul érzem magam,lelkiismeret furdalásom van.
2010. aug. 16. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya. Bár még pici, ezért elkél a türelem, de lassan úgyis meg kell majd tanítani, hogy van, amit szabad, és van amit nem.
2010. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy vagy rossz anya! Vagy ha te ezért az vagy, akkor szinte minden nő az, mert bizony néha-néha elszakad a cérna. Én is kiabáltam már rá a fiamra. Nem érzem magam jól utána, nagyon nem, de vannak olyan helyzetek, amikor már sok. Most 15 hós, kóstolgat és feszegeti a határokat. Ha nem érti szép szóból, hogy ne ugráljon mert leesik, volt hogy rákiabáltam. Amilyen kis hebrencs, hamar leesik.

Ahogy kezd okosabb lenni a fiad, úgy fog egyre jobban bosszantani a viselkedése, mert egyre makacsabb és akaratosabb lesz, jön a dac korszak. Nem könnyű sokszor higgadtnak lenni. Ülj le magadban és gondold végig, hogy milyen módszer van arra, hogy a türelmedet ne veszthesd el olyan könnyen. Nekem a nagylevegős dolog nem jön be. Én olyan vagyok, hogy szeretem kitombolni magamból a mérget, olyankor lehet egy kis ajtócsapkodás, vagy ilyesmi, természetesen a gyereket nem bántom, nem verem meg. Levezetem másképp.

2010. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!