Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes a kislányom mennyi...

10 hetes a kislányom mennyi az ideális testsúly neki? 3550gr született és csak anyatejet kap!

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Most olyan 4700 körülinek,kicsit talán felette, kellene lennie a nagykönyv szerint,amely havonta fél kiló hízást ír elő.De szerintem minden egyes ilyen kérdésre elmondjuk,hogy ez annyira egyedi.Van olyan baba,ami az elején kilót hízik két hetente,majd folyamatosan lassul a gyarapodás,van aki az elején lassabban kezd,majd 2-3 hónapos korában beleerősít,majd megint lassul.A lényeg,h nagyjából fél éves korára duplázza meg a születési súlyát.
2008. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor megnyugodtam .A kislányom most 5700gr!Cak azt hittem kevés az amit naponta szopizik mert olyan 600és 700gr körülit eszik van olyan h csak 70-et van h 90-120at is egy egy kajcira!Itt azt olvastam h egy evésre 150-et kellene megenni próbáltam pótolni de nem szereti a tápit amit nem is bánok csak azt h nem tul sok a tejcim!
2008. dec. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!