Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában terhesség alatt...

Általában terhesség alatt mennyi az ideális súly amit fel kéne szedni? Én 164cm és 63 kg vagyok ez normális testsúly?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelni - bocs, hogy nem válaszolok - kíváncsi vagyok, mit írnak neked! Én 167 cm és 62 kg vagyok.

Még annyi, hogy én még annak idején néztem egy testsúly-indexet ... nekem akkor azt írta ki, hogy normális, de már nem emlékszem a határokra, hogy mettől meddig jó. Szerintem írd be a keresőbe, s ott ki fogja adni.

:)

2009. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi nekem is normális testsúlyt irt.Remélem azért vki ir majd hátha tudja a választ
2009. márc. 5. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Itt egy link: [link]

2009. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. márc. 5. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok, én 162 cm vagyok, 62 kiló voltam amikor terhes lettem. bár én normál esetben hízásra hajlamos vagyok, de a terhességem alatt érdekes mód csak 10 kilót híztam, 72-vel menten szülni, 67-el jöttem haza a korházból. pedig az elején nem is hánytam egyszer sem.

szerintem ez teljesen egyénfüggő. de kiindulásnak jó a 63 szerintem...

2009. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Annó olvastam egy könyvben, hogy az ideális súlygyarapodás 12-15 kg. Én 165 és 60kg voltam mikor terhes lettem, 92 kilóval mentem szülni, s miután haza jöttem a kórházból 80 lettem.
2009. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Huhh ... az egy picit sok, nem? :) Mit mondtak rá? Mármint a doki/védőnő?

2009. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!