Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babámat szeretem...

10 hetes babámat szeretem magammal vinni mindenhova. Sajnos az ismerősök előszeretettel fogdosnák a kis kezét lábát még az sem zavarja őket ha alszik. Hogyan tudnám finoman leszerlni őket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell finomkodni, ők a tapintatlanok. Meg kell nekik mondani, hogy kérdezés nélkül senki kezét-lábát-hasát nem illik fogdosni, egy csecsemőét pláne. Ők mit szólnának hozzá, ha te kérdezés nélkül elkezdenéd az illető lábát tapogatni? Ebbe gondoljon bele.
2010. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

"Mindent a szemnek, semmit a kéznek." - én mindig ezt mondtam :) volt aki megsértődött, de inkább nem, csak mosolyogtak ezen. De ha valaki az alvó gyerekemhez nyúlt volna, eltöröm a kezét, azzal nem lettem volna udvarias, én se nyúlkálok máshoz, miközben alszik. Szerencsére ilyen helyzetbe nem kerültem.

Ha téged zavar, amit megértek, mindenképpen szólj, mondd meg, hogy majd akkor simogassák fogdossák, ha felébredt, addig hagyják békén, hadd pihenjen, aludjon.

Plusz én azt nagyon utáltam, ha a kezét fogták meg, főleg, hogy az enyém ujjszopós volt. Azért külön szóltam, hogy hozzá lehet nyúlni, de előtte szigorúan kézmosás!! Ki tudja milyen büdös bkv-s kézzel nyúltak volna hozzá!?

2010. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vajon miért pontoztak le? Mert nem bírtam, ha retkes kézzel taperolták a kisbabámat????????? Grrrrr
2010. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok! Szerintem teljesen igazad van és köszi a választ. Gondolom azok pontoztak le akik szeretik tapogatni a gyerekeket és nem tudják elviselni ha az ember szól nekik. Az ilyeneknek biztos nem volt még gyerekük.
2010. aug. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!