Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be akarom vezetni a savanyitot...

Be akarom vezetni a savanyitott tejtermékeket. Meddig kell natur joghurtot adni? Azzal kezdjem? Aztán pár hét mulva adhatok neki danone gyümölcsöset, vagy vaniliát?

Figyelt kérdés
ja natur joghurtbol jo a danone activia,de az bifidust is tartalmaz.az nem baj?
2010. aug. 13. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aktíviát ne adj neki semmiféleképpen, ugyanis a gyártó 2 éves korig nem ajánlja!!! A honlapján is megtalálod a gyakran ismételt kérdések alatt.

Én egyébként sajttal kezdtem, ráreszeltem a főzelékére. Aztán utána natúr joghurt és liszt keverékével habartam be a főzelékeit, majd utána kapott natúr joghurtot illetve túrót gyümölccsel. Dokink így ajánlotta, mert szerinte a rögtön natúr joghurt adása túl drasztikus módja az ilyen kaják bevezetésének. :)

2010. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A bifidus az bélflóra,ami minden ember gyomrában eleve van. Nem kell a reklámoknak bedőlni,mert érthetetlen szavakat használnak.
2010. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja a zsirtartalomra kell figgyelni?milyent magas zsirtartalmut,vagy alacsony?
2010. aug. 13. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Sima danone natúr joghurtot vegyél, az teljesen jó.


Kedves második: te elolvastad egyáltalán a kérdést? Mert egyáltalán nem arra válaszoltál!!!

2010. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És akkor még egyszer a lényeg:

Gyerekek is fogyaszthatják az Activia® termékeket?

Amennyiben a gyermek elmúlt 2 éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható.

[link]

2010. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!