Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes gyümölcscentrifugát...

Érdemes gyümölcscentrifugát és botmixert vennem? Akinek van milyen márkát érdemes?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a kóstolgatást. Almát meg őszit már eszik a lányom. Vegyek ilyen kütyüket? Azokkal könnyebb lesz?
2010. aug. 11. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Botmixert mindenképpen vegyél, mert mostantól kezdve kb 6-8 hónapig mindennapos társad lesz :)

Jófélét vegyél, ne gagyit, mert aztán cserélgetheted havonta.

Nekünk nincs gyümölcscentrifugánk, nem is hiányzik. De biztos sokan használnak, hátha ír valaki róla valamit.

2010. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

botmixert braun márkájut kaptunk karácsonyra nagyon szeretem és ha kinő a babakorból a gyermek magatoknak is jó pl. krémlevesek készitésekor.

vagy a vadashoz ha nincs turmixgép.


gyüm. centrifuga elin márkájú van de régi modell annak főleg télen veszem hasznát alma -répa vagy sütőtök alma italt szoktam késziteni vele.


megkönnyiti az életet az biztos.

2010. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen kóstolgatáshoz,még fölösleges "összekenni",több marad a turmixban mint amennyit megeszik.De később érdemes venni,mert nagyobb mennyiségben is készítheted az ételt,és a húsokat is könnyebb lesz szétpaszírozni ezekkel.
2010. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lekvárt nem szoktál fözni? Pl ahhoz is nagyon jó a botmixer.

pár hónapja vettem mert akciós volt egy boltban és mondván hogy most születik a babánk kell ez majd. De azóta folamatosan használom. Sokszor csinálunk frappét, shaket vagy pl lekvár fözésnél. Söt krém leveseknél is.


Gyümölcs centrifugára arr agondolsz ahol levet préselhetsz vele? a barátnöm azt mondta hogy igen nagy mennyiségü gyümölcs kell hozzá hogy egy pohára gyümölcslé meglegyen. Pl alma vagy körtéböl.

2010. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy könnyebb lenne vele az élet! :-)
2010. aug. 11. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!