Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas Pampers pelenkát...

Hányas Pampers pelenkát vegyek egy 13kg-os babának?

Figyelt kérdés
A 4-es méret 7-18kg,a 4+ 9-20kg,az 5-ös méret 11-25kg.Akkor most melyik kell egy 13kg-os babának?Nem értem ezt a méretezést.Mi a külömbség egyáltalán köztük?
2010. aug. 10. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy milyen hurkás a gyerkőc combja. Mi 5-öst használunk 15 kg a kisfiam.
2010. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mi éjszakára használunk Pamperst, ezért jó a nagyobb méret, sok pisit felszív.
2010. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szomszéd kissrác 13,5 kg, ötöset használnak. Egyébként volt már olyan, hogy a 10 kg-os kisfiamra azt adtam, és teljesen jó rá, mert husisabb, vastagabb a combja. Van egy zacsi négyesünk, azt elhasználjuk, és utána én is ötöst fogok venni. Nyugodtan vegyél te is azt.
2010. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5-öst vedd neki.
2010. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak a liberoról tudok nyilatkozni, de kb ugyanaz a számozása.

Ahogy egyre nagyobbak a pelusok, egyre több pisit tárolnak.

Az én lányom 12 kiló, most épp jó rá a 4,5,6 méretű libero. Csak épp a 4-es átázik 1 óra alatt, a 6-os meg jó lenne rá akár 2 napig is, így mi 5-öst használunk.

Szerintem ti is próbáljátok meg az 5-ös méretet a pampersből.

Amúgy a combjánál, derekánál szokott lenni még kis különbség. Az én lányom elég combos, nagyon hamar kellett neki a 4-es méret például, amikor a súlya szerint még bőven a 3-as kellett volna.

2010. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 kg volt a fiam, amikor a négyes pampers már nem volt rá jó, mert a köldöke alatt tudtam csak tépőzárazni, meg keskeny, a "kakatartó részen" (hihi) mindig túlment - oldalra a kaka. Most 13 hónapos és 12 kg.

5-ös liberot, 5-ös huggiest, illetve 4-es dm-es pelust használunk.

2010. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


13 kiló a kisfiam és az 5-ös pamperst használjuk.De már csak egy hónapig szerintem utána váltunk a 6-os méretre,mert már alig lehet a pocakján összeragasztani.

Szerintem az 5-ös pelust vedd.

2010. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 kilós fiúra 5-öset használunk.
2010. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!Akkor 5-öst veszek,mert elég húsis babának kell!
2010. aug. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!