Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sem eszik eleget...

Szerintetek sem eszik eleget 8hónapos babám?

Figyelt kérdés

8hónapos a kisfiam és mindenki azt mondjam miért nem etetem rendesen!!Tudni kell róla hogy nem dundi baba!Nincsenek fodros combjai!Reggel tápszert iszik 8órakkor.11óra felé eszik valami főzeléket vagy egy üveg bébi kaját.2órakkor eszik egy kis gyümölcsöt.3-4óra körül megint eszik egy üvege bébi kaját

.Este tejpépet eszik.8órakkor már alszik és 10-11órakkor felkel enni megint egy üveg tápszert!!(200ml) Ez kevés??


2010. aug. 10. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kevés.

Az én 8 hónaposom ennél kevesebbet eszik és az is normál mennyiség.

(10 kiló, 80 cm)

2010. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Visszagondolva az én kisfiam sem evett ennél többet ennyi idősen.Ő sem volt dundi baba és most 27 hósan sem az. Teljesen egészséges, inkább szikár, izmos és nagyon mozgékony. Most 11,1 kg és kb. 90 cm. Nem látszik kisebbnek a kortársainál a bölcsiben. Szóval szerintem aggodalomra semmi ok, a babád eszik annyit amennyi jól esik neki. Az én kisfiamnak az étvágya most már sokkal jobb, mindent szívesen megkóstol és jó nézni ahogy eszik. Én soha nem erőltettem semmit, saját magától lett jobb evő. Minden jót nektek!
2010. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól meggondolom, az én 2 éves lányom eszik ennyit egész nap :) Az, hogy nem kis pufi, ne zavarjon, ő valószínűleg ilyen alkat. A kaja mennyisége teljesen megfelelő.
2010. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!az én fiam is 8 hónapos,nagyjából így eszik ő is,annyi különbséggel,hogy ő anyatejet eszik.
2010. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áááááh, hogy lenne ez kevés? Kisfiam 10 hónapos, reggel iszik 7-8 körül 200-220 ml tápit, 10-11 óra körül kap gyümit keksszel, vagy ilyesmit, 14 órakor kap húsos főzeléket, 17 órakor uzsira olyasmiket, mint tízóraira, és este 8 körül lefekvés előtt megiszik 240-280 ml tápszert. És ez 6 hetes kora óta így van, azóta napi 5x eszik. Szóval ez egyáltalán nem kevés!
2010. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!Most megnyugodtam egy kicsit!!:)

Az én kisfiam is örök mozgó!!Egyfolytában mászik,pörög-forog!!:)

Az összes babának jó egészséget és nektek is anyukák!!:)

2010. aug. 10. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!