Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy Libero? Vagy ti...

Pampers vagy Libero? Vagy ti milyen pelust használtok majd? Én mindkettőről jót hallottam. A ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia

hat mi rossz tapasztalattal vagyunk a pempers rol mert minden kifojt belole egyszoval nagyon vacak hogy szebben fejezzem ki magam rola. mi nemetbol vettunk pelust mostmar mert nem nagyon valt be egy hazai sem. minden jot es jo babazast.2 honapos kislany anyukaja.

2008. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Rossmann-os Babydream pelenka is nagyon jó! A pampers nekünk nem vált be, mindig kifolyt belőle a cucc. A Libero is jó, de a Rossmann adja ugyanazt a minőséget sokkal olcsóbban.
2008. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most jelenleg mi is Liberot használunk, nappal A Huggies is nagyon jó. A Rossmanban lehet kapni a BabyDream pelust az is nagyon jó, és fele annyiba kerül, mint a Libero.

Szerintem a márkákon belül a méretek között is vannak különbségek, de nekünk ezek váltak be. A Pampers- ből éjjel kifolyt a pisi, a kaki meg rendszeresen napközben.

2008. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Liberó párti vagyok, a fiammal is azt használtam, és most a kislányommal is. De jó még a Tescos pelus, a lila, majdnem olyan, mint a libero.

2008. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!