Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy Libero? Vagy ti...

Pampers vagy Libero? Vagy ti milyen pelust használtok majd? Én mindkettőről jót hallottam. A ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem pamperst használ már az ikrei születése óta..mi most véletlen liberót vetünk, de át fogunk térni mi is a pampersre :)

39 hetes kismama

2008. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi eddig használtunk dm-es baby love márkát,egy neve nincs-et,és liberot.Na eddig a libero a nyerő
2008. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Pampers szerintem nagyon vacak, kifolyik belőle minden. A Libero a legjobb, főleg az első hónapokban, de utána tökéletesen beválik a Penny Marketes pelus is. Az is Libero minőségű, és sokkal jobb, mint a Pampers, ráadásul az ára is jóval alacsonyabb.
2008. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én az első lányomnál először liberot, majd pamperst használtunk, majd lidl-s pelust, de most nem tudom melyiket...
2008. nov. 28. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az első babánál végigpróbáltuk az egész kínálatot. Pampers-szel kezdtük, aztán kaptunk egy ajándék Libero-t postán, ez nagyon bevált, szerintem kiemelkedően jó. A Pampers, Babylove, Huggies és van egy negyedik, amit az Auchan-ben láttam csak (a neve nem jut sajnos eszembe) mind ugyanolyan jók. A Tesco-s viszont katasztrófa, az egy dolog, hogy iszonyat hamar átázik, de sok esetben még rendesen feladni se tudtuk, mert nem volt mindkét oldalon zár vagy minek nevezzem. 38 hetes
2008. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Mi használtunk pampers-t, libero-t, DM-es babylove-ot de egyik sem volt az igazi. Most színes Tesco-sat használunk. Nekünk ez lett a jó.

Üdv.

2008. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én Pampers-el kezdtem jó volt. Valamiért áttértem a Liberóra az is jó volt. Most megint Pamperst vettünk, de a Libero jobb. A Papmers illatos vékonyabb de nem gumis a dereka, és ez miatt a Libero sokkal kényelmesebb, jobban tart és stabilabb.

5 hós kislányos

2008. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Libero a legjobb!!!, masszívabb, vastagabb, mint a többi, a lábrésznél is jobban oda lehet passzintani mint a többit. A Pampers sem rossz, a Huggies viszont nagyon jól néz ki, de nem vált be annak ellenére, hogy gumis derekú.

2 hónaposak vagyunk, úgyhogy a legkisebb pelusokról van tapasztalatom, a nagyobbakból lehet hogy másik a jobb.

2008. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers vált be. Szoktunk liberot is használni. de a pampers szerintem többet bír ki.
2008. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Írtam egy csomót, de elszállt! :-(

A lényege az volt, hogy egy fiam és egy lányom van és én úgy veszem észre ez a pelus kérdés függ a baba nemétől is. A fiamnál az első hónapokban a liberó jött be jobban, mert a fiúk "feljebb" pisilnek és a liberónak szorosabb a derékgumírozása, ezért nem folyt ki. Aztán nyáron, fél évesen, áttértünk a pampersre, mert annak puhább, légáteresztőbb az anyaga, így jobban viselte a melegben.

A lányomnál először huggies volt, mert annak a combgumírozása nagyon jó, utána a liberóra tértünk át. Akkoriban még nagyon drága volt a huggies.

A DM-es, Tescos stb...saját márkás pelusokat nem próbáltuk, én nem voltam elég bátor hozzá, de lehet, hogy jók.

Egyedül a szavatosságra nagyon figyeljetek! Én sem gondoltam volna, míg bele nem botlottam egy óriáscsomagos lejárt huggisba! De ez csak akkor derült ki mikor megvásárlás után otthon kibontottuk és használhatatlan volt az összes, mert elért a gumija.

2008. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!