Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy csak kúszik 8...

Baj, hogy csak kúszik 8 hónaposan?

Figyelt kérdés
Kislányom szeret hason lenni, kúszik mint egy kommandós. Kicsivel betöltött 8 hónap előtt kezdte el. Néha négykézlábra áll! Semmi jele, hogy ülni akarna. Baj van ezzel?
2010. aug. 7. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, teljesen jól fejlődik.
2010. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen jó. Én is már aggódtam, hogy 9 hónaposan nem mászik, aztán mire időpontot kaptam a korai fejlesztőbe, hogy megmutassam, elkezdett mászni, majdnem 10 hónaposan.
2010. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 8 hónapos, ugyanezeket tudja, csinálja. Úgy kúszik mint a csík! Az orvos szerint minden rendben. Ismerős kisfia nem sok mindent csinált, már riogatták, aztán 9 hónaposan 1 hét alatt mászni kezdett, felállt felült. :)
2010. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam már 10 hós elmúlt és ugyanazt csinálja, mint a Te babád bár mostanában egyre jobban hasonlít a mozgása a mászáshoz (csak még a könyökén közlekedik). Voltunk dokinál és rendben van minden, Ő csak ilyen kis lusta. :-) Türelem!
2010. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Kislányom váltott lábbal és kézzel kuszik, ez nagyon jó azt olvastam!
2010. aug. 8. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 6 és fél hónapos korától 9 hónaposig kúszott. Kb két hónapig kutyázott, betöltötte a 9. hónapot és egy héten belül elindult mászni, de addig én is idegeskedtem, főleg, hogy kérdezgették nem mászik még? Ettől a falra másztam, és csak mégjobban izgultam, hogy valami baj van.
2010. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor megynyugodtam, köszke neked is a választ!
2010. aug. 8. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!