Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket fagyasztotok le télre...

Miket fagyasztotok le télre babátoknak a nyári zöldség-gyümölcsökből?

Figyelt kérdés
A barackon kívül nem jut eszembe semmi!:)Még csak 3 hós a babám,és pont lemaradna róla,de még mást is tennék el,ha adtok ötleteket!
2010. aug. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly fagyasztottam le barackot, 10 kilót , mert hogy imádta a lányom, de kiolvadás után nem ette meg, olyan volt mint a szivacs. Répát gyökeret kelkáposztát karfiolt lehet télen is kapni, mireliten veszem a zöldbabot borsót brokkolit tököt.

Meggy cseresznye ami jó kiengedés utàn gyümölcslevesnek meggymártásnak husi főtt krumpli mellé, de azt is fagyasztva megveszem mert kukacos volt az idén amiket vettünk.

Úgyhogy én nem fagyasztok semmit, megveszem a mirelitet.

2010. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én raktam el neki sárga-őszi barackot,patiszont,paradicsompürét.Szeretnék még szilvát,brokkolit.
2010. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meggyet és szilvát. A barackról én is hallottam, hogy kiengedés után nem valami jó.
2010. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a fagyasztott barack jól bevált.

A kisfiamnak amikor elkezdtem a hozzátáplálást, mindig még fagyasztott állapotában reszeltem le az üvegreszelőn a barackot, ettől pedig tisztára krémes -teljesen folyós lett, imádta. Azóta is bármikor adtam neki fagyasztottat -már nem lereszelve-, mindig megette. Persze most frisset eszik, azt is imádja.

2010. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anyukámék által termelt sárgarépát, petrezselyemgyökeret, cukkinit, tököt, petrezselyemzöldet tettem el. Nyersen feldaraboltam, főzésnyi mennyiségekben zacsiba tettem, majd rövid ideig blansírozom mikróban (megforrósítom), aztán ha kihűl, mehet be a fagyasztóba. Amikor kell, előkapok egy adagot, lehet belőle leves, párolt zöldség, tésztaétel, bármi.
2010. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!