Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Éhezem" a kerti munkát!...

"Éhezem" a kerti munkát! Babám nem hagyja, hogy bármi mást csináljak "rajta kívül". Már lassan megőrülök. Más van így?

Figyelt kérdés
Ha bármibe kezdek nem hagyja. Apjánál ordít, mint a sakál. Most is abba kellett hagynom a sövénynyírást. Jöhettem altatni... Másfél éves, és még mielőtt bárki kioktatna, nem így neveltem. Nekem már elegem van abból, hogy csak vele szabad foglalkoznom, különben ordít... Miért nincs el senki mással??? Születésétől ilyen...
2010. aug. 5. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

én is imádok mást csinálni mint hogy 24 órából 12 ben abajgassam a gyereket.


ha olyanja van idejön egyébként meg tök jól elvan magában kinyitja az ajtót kiveszi a ruhát a mosógépből szól kiteregetünk - segit- aztán elvan... néha jön ad egy puszit ...

néha kell mást csinálni.

ezt a felfogást én se szeretem különösen hogy a gyerek se igényli hogy állandóan a seggében legyek.

kárt nem tesz magában hadd legyen el...


kis hiján két éves a lány.

2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hagyd,hogy segítsen,úgy értem rakd ki a járókáját oda melléd,hogy lásson,vagy pakold be hintába ki a kertbe hozzád-akkor is ordít?
2010. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Járókába vidd ki, vagy apa sétálgasson/játszon vele kint (tőled biztonságos távolban), mert az a lényeg, hogy LÁSSON Téged.Szerintem.

2010. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
HÚÚ, ha ismernétek! 10 hónapos kora óta megy, 1 évesen már focizott. ( komolyan jól rúgja a bőrt :) ) Járókába 2 mp-re sem lehet tenni, ha meg a közelemben van, csak rosszabb a helyzet, mintha nem is látna.
2010. aug. 5. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ténylg van olyan, akinek elvan 1,5 éves gyermeke a járókában?
2010. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsónak:

némi ragasztószallag és szög kérdése az egész ...


szerintem sincs olyan egészséges másféléves akit be lehet szoritani egy járókába - egy lakás is kevés neki-

2010. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van biciklitek? Apa pattanjon fel a gyerekkel, és menjenek csavarogni! Neked is kell egy kis nyugi vagy meló, amit akarsz:)
2010. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezo,tanácsot nem tudok adni,de én is ilyen helyzetben vagyok,és agyamra megy az olyan vélemény,hogy ehhez lett szoktatva.A falra tudnék ilyenkor mászni,nekem most 11 hos,és egész nap csak vele kell foglalkoznom,nincs el senkivel,mindent ugy csinállok,hogy az egyik kezemmel ot tartom,a másikkal csinálok valamit.Most kezd lépegetni,ugy hogy eltudod képzelni,mennyit ér a munkám,napkozben 2-szer 20 perc az alvása.

Csak megnyugtatás képen írtam.

2010. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!