Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes, hónapos volt a...

Hány hetes, hónapos volt a babátok, amikor hosszabb időre (több óra, akár egy fél nap) rábíztátok valaki másra? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10hónapos volt amikor a kereszt szüleinél aludt először azóta havi 1szer ott alszik és sokat elviszik péntek szombat,de olyankor reggel viszik este hozzák!Most 15 hónapos!Először nagyon kész voltam de már megszoktam ő mindig jót alszik:)De ezen kívül senki nem vigyáz rá soha esőben,szakadó hóban is kell vinnem magammal ha a férjem melózik!
2010. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7:55-vagyok!Ő szerették volna elvinni! utána elmentünk a férjemmel kikapcsolodni utcabálba azért aludt ott,de közben mi már éjfél előtt itthon voltunk de egy kicsit muszály nélküle akár egy órácska mert kevesebb idő jut egymásra és nehogy ellaposodjon a kapcsolatunk!Hallani sok ilyet hogy a baba miatt megy tönkre a házasság stb..
2010. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért legalább apára rá kell néha bízni a gyerkőcöt, mert ha mondjuk vállalsz még egy babát - vagy épp véletlen "becsúszik" - és pár napra, vagy hétre kórházba kerülsz mondjuk - mint én is az elején - akkor muszáj, hogy a gyerek mellett legyen valaki, akit már megszokott előtte.


Mindkettőtök érdeke az, hogy egy kis időt egymás nélkül is eltöltsetek, hogy mást is - aki máshogy bánik vele - megismerjen a gyerkőc.

Neked meg kell, hogy időnként kiszakadj a mindennapi dolgokból!


Feljebb már válaszoltam a kérdésre, de az utolsó válaszadó miatt leírtam ezt is.

2010. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a tegnapi utolsóra gondoltam.
2010. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedre szerintem kétféle válasz létezik: egyik, amikor még icipici, és pár órára két etetés között a nagyi vagy valaki más vigyáz rá.

Nálunk már kezdettől fogva, mikor hazajöttünk már másnap lementem sétálni, vásárolni egyedül, hogy szellőztessem a fejem, addig az apja volt vele, de utána is anyukám is vegyázott rá. De ekkor persze még aludt, nem kellet vele sokmindent kezdeni. Ez többször előfordult.


A másik, mikor már tudatán van, és ébren vigyáznak rá:

Egy-két órára anya és anyósom is vigyázott rá már 3-4 hónaposan is, szintén két etetés között kimozdultunk a párommal.


Ami igazán izgi volt 7 hónaposan esküvőre mentünk, így délután 5 után anyukám és apukám vigyázott rá, játszottak, fürdették, anya etette lefejt tejjel cumisüvegből és altatta. Semmi probléma nem volt.

2-3-szor volt már anyánál fél napokat, amíg mi átrendeztük a lakást, vagy csak úgy.

Most hétvégén repülőnapra megyünk a párommal, egész nap anya lesz vele, ez már necces, mert már 8,5 hónapos, nehogy hiányoljon, bár anyával jól eljátszanak, énekelgetnek. Aztán jövőhéten legény-lánybúcsúba megyünk, a sógoromék, így anyósomé lesz estére, éjszakára....

Most még próbálkozunk, mert ha nagyon anyás lesz, úgysem tudjuk ráhagyni senkire....

2010. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rögtön szülés után kénytelen voltam, mert szakdolgozatot írtam. Négy hetes korában államvizsgáztam, utána már nem adtuk le, csak 6 hónaposan, mert esküvőre mentünk. Úgy terveztük, hogy másnap este megyünk érte, pihenünk és végre alszunk egy jót. De nem bírtuk, reggel 8-ra a szüleimnél voltunk.
2010. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

08.10esnek üzenem. természetesen a párom héba hóba kettesben van vele, de ez természetes, hiszen az apja, erre szerintem nem is kéne kitérni.

Kislányom este 8 körül elalszik és nekünk éjfélig van időnk kettesben lenni. Sose jártunk este szórakozni vagy moziba.... Már évek óta vágytunk egy babára, minek passzoljam le, majd eljön annak is az ideje. Különben meg 7 hónapig szoptattam, mégis ki a fene tudta volna két óránként megszoptatni??? Én szeretek a gyerekemmel lennim már 6 hónaposan vittük nyaralni külföldre. Nincs bezárva, imádja ha embrek között van, semmitől sem marad el, attól függetlenül mert nem vigyázz rá a felelőtlen anyósom aki a saját fiát hagyta felügyelet nélkül és majdnem megfulladt a medencében :-(. És mint írtam másom nincs, mert külföldre költöztem!

2010. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!