Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes, hónapos volt a...

Hány hetes, hónapos volt a babátok, amikor hosszabb időre (több óra, akár egy fél nap) rábíztátok valaki másra? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes,anyuék vigyáztak rá,mig mi elmentünk a férjemmel nagy bevásárlást csinálni,ruhákat venni,mivel nem volt semmi nyári ruhám ami rám jött volna szülés után.Kb 3-4 órát volt ott akkor,azóta is sokat vigyáz rá mind a két mama.Másra nem hagytuk még.
2010. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 hónapos volt a kislányom. Anyukám vigyázott rá, mert a párom begörcsölt úgy, hogy nem bírt felállni és őt vittem orvoshoz.
2010. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt. Családi napközibe került. Másfél hónapig rendben is ment minden, de utána olyan anyás lett, hogy kivettük.
2010. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

6-7 hónap körül több órára, de éjszaka, észre sem vette (átaludta az éjszakát), mi lagziba mentünk. Este még én fektettem le, szóval ő nem tudott róla, hogy nem vagyok itthon.

Egyébként 10-11 hónapos volt, mikor elmentünk moziba, és akkor anyukám fürdette-vacsiztatta meg-fektette le aludni.

Ilyen alkalom volt egy pár, de nem sok, mert anyukám külföldön él, csak 2-3 havonta jön haza 1-2 hétre, és akkor vigyáz rá néha. Más nem vigyázott még soha rá (20hós). Egész nap még sose volt, max egy mozinyi idő.

2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan, a legjobb barátnőm esküvőjére mentünk, és édesanyáméknál volt addig, ott is aludt.

Én nagyon szarul voltam, de neki nem okozott gondot, hogy a mama fürdette, etette, altatta.

2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3 hónapos körül volt. Egyetemre mentem, 2-3 órát volt nélkülem.
2010. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2,5 hetesen a nagyszüleinél töltött pár órát.
2010. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1 hetes volt amikor nekem varrat szedésre vissza kellett mennem a kórházba, és egy hetesen nem akartam még tömegközlekedéssel sehova vinni, így egy fél napot a mama vigyázott rá. Azóta sisncs gond ha ő vigyáz rá, imádják egymást:)
2010. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13 hónapot,és még 2 óránál tovább nem hagytam senkire. Olyankor is állandóan azon jár az eszem,hogy most mit csinálhat.
2010. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8 hónapos a babám, de képtelen lennék másra bízni, nincs is akire rábízhatnám. Mozi? Eszembe se jut mozizni, ugyse tudnék nyugton ülni :-). Mi mindenhova együtt megyünk, ahova meg nem tudnánk együtt menni, oda nem megyek! Tudom nem a kérdésre válaszoltam, de talán belefér. Anyósom ajánlgatja, hogy vigyázz rá, de láttam, hogy milyen durván nyul hozzá- kizárt, hogy vigyázzon rá. Másom meg nincs is aki segíthetne ha kéne. Ilyen is van!
2010. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!